Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Álmodhatunk a az előzőéletünkb...

Álmodhatunk a az előzőéletünkből emlékeket? Olyanok válaszát várom, akik szintén foglalkoznak ezzel, hitetlenek nem érdekelnek!

Figyelt kérdés

#álom #reainkarnáció
2012. dec. 5. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Esemenyeket latsz, ami elkepzelheto, hogy a sajat elozo karnaciod emlekei kozul kerultek elo pl.
2012. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
ha feltételezzük, hogy van előző élet, akkor feltételezhetjük azt is, hogy tudat alatt - álomban - előjönnek belőle képek
2012. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Az előző életek léteznek, és igen, álmodhatunk is belőlük részleteket, vagy az egészet, de lehet nem az összes fog álom formájában számodra tudatossá válni.
2012. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen, láthatsz álmodban előző életbeli emlékképeket.Általában ezek az álmok nagyobb hatással vannak az emberre.Ha az álom után van benned olyan "megvilágosodás" érzés, hogy úgy érzed, most összeállt a kép, hirtelen megértesz bizonyos összefüggéseket az életedben, az méginkább bizonyítja, hogy nem csak hétköznapi álom lehetett.
2012. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem, ez lehetetlen.


Én hiszek benne.

2012. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Jajj de sok hülye van itt.... hihetetlen.


Nem, nem láthatsz ilyesmit. Minden álmod az emlékeidböl épül fel és több külsö hatás is befolyásolhatja öket (na meg te magad, ha tudatos vagy), viszont ennek semmi köze elözö életekhez, amiket csak feltételeznek egyesek.

2012. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

...Én egyszer azt álmodtam hogy afrikai állatok tömegsexelnek a hátamon.


Szerintetek mi lehetett ennek az előzménye?

2012. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én múltkor azt álmodtam, hogy a középkorban vagyok egy harcos úr szolgálólánya. Épp az ágyát rendeztem, mikor bejött a szobába, megcsókolt, ledöntött az ágyra és megszexuált. xD Ha ez múltbéli emlék volt, akarok még. xD
2012. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A hinduizmusban nem tudok ilyesmiről, a buddhizmusban pedig csak a buddhák emlékeznek az előző életeikre, miután elérték a bódhit (megvilágosodást).
2012. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 DrFaktor ***** válasza:

Természetesen előfordulhat ilyesmi. Az ismert világegyetem keletkezése óta (13,5 milliárd éve) abba új anyag nem került (ez tudományos tény). Ebből következik, hogy az összes részecske, amely most téged felépít, EGYIDŐS AZ UNIVERZUMMAL. Ezalatt a 13,5 milliárd év alatt a téged most felépítő alkotóelemek számtalan formát öltöttek már. Valójában tudattalan szinteken az összes előző inkarnációdra emlékszel.

De ezeket a "villanásokat" nem igazán fogod tudni elválasztani a "normál" álomképektől, csak ha valamiért nagyon erős az élmény.

2012. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!