Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Reinkarnáció és karma

A kérdés

(ha volt) Köze lehet az előző életemhez?

A tűztől születésem óta természetellenesen félek, + egy álom már egészen 3 éves korom óta minden héten jelentkezik. Tűz van mindenhol nem látok semmit csak tüzet, és a fájdalmat nem érzem fizikailag de ...nem tudom megmagyarázni... csak úgy tudom milyen! Miért van ez?

Ja és a tűzben egy fehér bőrű, fekete, szeme gyönyörű, de mégis a halál érzését kelti. Miközben nem látok semmit a tűztől csak úgy megjelenik!

Keress kérdéseket hasonló témákban: tűz, álom, lány, reinkarnáció

2012. dec. 9. 07:02  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*fekete hajú*

# 1/10Időpont 2012. dec. 9. 07:03 Privát üzenet

És a lánynak hosszú fekete haja van?

fiú vagy vagy lány?

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2012. dec. 9. 09:59 Privát üzenet

Irigyellek benneteket, akik hisztek a reinkarnációban!

Ahogy a régiek mondták " pur isa es hamu vogymuk"

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2012. dec. 9. 11:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fiú vagyok és igen hosszú fekete haja van. Honnan tudod?

# 4/10Időpont 2012. dec. 9. 18:56 Privát üzenet
Nekem évek óta van ez az álmom... csak ott én vagyok az a lány, igazából többet is álmodok nem csak tűz, igazából a tűz úgymond a vége,de előzményei is vannak nekem az álomban.

# 5/10Időpont 2012. dec. 9. 19:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Érdekes.

# 6/10Időpont 2012. dec. 9. 21:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem ott kezdődik hogy tűzben állok!

# 7/10Időpont 2012. dec. 9. 21:01 Privát üzenet
Hát érdekes bizony:)

# 8/10Időpont 2012. dec. 10. 08:08 Privát üzenet

Szerintem attól.

Én nemkem is van néhány természet ellenes félelmem.

De álítolag 0-7 éves korodig van valami közvetlen az előzö életeddel meg halálod elött 7 évig.Szóval ha vki 14 évesen hall meg?!

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2012. dec. 17. 13:56 Privát üzenet

Az hogy gyakran kísért a tűz álmodban és félelmet vált ki benned-- az nem az előző életed hanem az őseid közül visszamenőleg valaki élhette át és olyan intenzíven hogy felelevenedik a memóriádban.

Valamikor régen élhetett egy ősöm aki magasról lezuhanhatott és amiatt elveszítette a lábát.

Ha lenézek magasról, vagy elég beülnöm egy filmet nézni és a főszereplő tekintetét ami lefelé írányul és a felvevő gép is fokozatosan felveszi a mélységet-- mintha én néznék le-- hát ne tudd meg mit élek át... a térdemtől lefelé elzsibbad a lábam és mozdítani képtelen vagyok. ha netán tűz ütne ki egyszerűen nem lennék képes akkor kirohanni.

Tehát valaki elveszíthette az őseim közül a lábát de utána még nemzett gyermeket-- igy átadta a DNS kódjában az emlékeit és a lélek szálon mint érzést is.

De nem a te előző életed volt, mert olyan nem létezik, az élet egyszeri és itt a Földön, ebben a teremtés ciklusban megismételhetetlen!

A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2012. dec. 21. 00:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mi voltatok előző életetekbe?
Hol éltem előző életemben?
Ha valakinek jelenleg rossz depresszív az élete és testi adottságai sem jók akkor az élet büntetés az előző élet bűneiért?
Hogyan tudnék visszatalálni saját magamhoz, az életemhez? Úgy érzem elvesztettem az irányítást.
Ez igaz lehet? Már születésem óta van valami a hasamon olyasmi mint egy szurás, ez kapcsolodik az előző életemhez hogy mondjuk megszurtak e, vagy valami?
Előző életemhez lehet köze?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Reinkarnáció és karma rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!