Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » (ha volt) Köze lehet az előző...

(ha volt) Köze lehet az előző életemhez?

Figyelt kérdés

A tűztől születésem óta természetellenesen félek, + egy álom már egészen 3 éves korom óta minden héten jelentkezik. Tűz van mindenhol nem látok semmit csak tüzet, és a fájdalmat nem érzem fizikailag de ...nem tudom megmagyarázni... csak úgy tudom milyen! Miért van ez?

Ja és a tűzben egy fehér bőrű, fekete, szeme gyönyörű, de mégis a halál érzését kelti. Miközben nem látok semmit a tűztől csak úgy megjelenik!



2012. dec. 9. 07:02
 1/10 A kérdező kommentje:
*fekete hajú*
2012. dec. 9. 07:03
 2/10 anonim ***** válasza:

És a lánynak hosszú fekete haja van?

fiú vagy vagy lány?

2012. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Irigyellek benneteket, akik hisztek a reinkarnációban!

Ahogy a régiek mondták " pur isa es hamu vogymuk"

2012. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és igen hosszú fekete haja van. Honnan tudod?
2012. dec. 9. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta van ez az álmom... csak ott én vagyok az a lány, igazából többet is álmodok nem csak tűz, igazából a tűz úgymond a vége,de előzményei is vannak nekem az álomban.
2012. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Érdekes.
2012. dec. 9. 21:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem ott kezdődik hogy tűzben állok!
2012. dec. 9. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát érdekes bizony:)
2012. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem attól.

Én nemkem is van néhány természet ellenes félelmem.

De álítolag 0-7 éves korodig van valami közvetlen az előzö életeddel meg halálod elött 7 évig.Szóval ha vki 14 évesen hall meg?!

2012. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az hogy gyakran kísért a tűz álmodban és félelmet vált ki benned-- az nem az előző életed hanem az őseid közül visszamenőleg valaki élhette át és olyan intenzíven hogy felelevenedik a memóriádban.


Valamikor régen élhetett egy ősöm aki magasról lezuhanhatott és amiatt elveszítette a lábát.


Ha lenézek magasról, vagy elég beülnöm egy filmet nézni és a főszereplő tekintetét ami lefelé írányul és a felvevő gép is fokozatosan felveszi a mélységet-- mintha én néznék le-- hát ne tudd meg mit élek át... a térdemtől lefelé elzsibbad a lábam és mozdítani képtelen vagyok. ha netán tűz ütne ki egyszerűen nem lennék képes akkor kirohanni.


Tehát valaki elveszíthette az őseim közül a lábát de utána még nemzett gyermeket-- igy átadta a DNS kódjában az emlékeit és a lélek szálon mint érzést is.


De nem a te előző életed volt, mert olyan nem létezik, az élet egyszeri és itt a Földön, ebben a teremtés ciklusban megismételhetetlen!

2012. dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!