Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet, hogy ebben az...

Létezhet, hogy ebben az inkarnációnkban nem kerülünk össze az előzőéletbeli partnerrel?

Figyelt kérdés

Pár hónapja találtam rá. Azonnal tudtam, hogy mi nagyon régről ismerjük egymást. Én nem hittem eddig a "szerelem első látásra"-ban, de ez lett velem, ahogy őt megláttam.

Viszont olyan, mintha az élet szándékosan falakat, akadályokat emelne közénk. Nem biztos, hogy újra látom, nincs meg az elérhetősége, stb. Pedig egy szakmában, egy városban dolgozunk. Lehetséges az, hogy ebben az életünkben ilyen piti körülmények miatt nem találunk egymásra?



2013. jan. 1. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet. És az is lehet, hogy az akadályok csak próbák, megmérettetések, melyeket le kell győzni. Ezt neked/nektek kell érezni.
2013. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy nem azt érzem, hogy meg kell kapnom, stb., hanem hogy ő hozzám tartozik, őrá vártam és ezzel párhuzamosan zavarodottságot, hogy létezhet-e az, hogy a sors felvillantja őt, elvileg közel is van, de mégsem elérhető.
2013. jan. 2. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
csak erről szól az újjászületés más testben régi ismerősökkel megélni egy szituációt ami régen valahogy teljesen máshogy volt ...
2013. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!