Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Te hiszel a reinkarmációban?

Te hiszel a reinkarmációban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 16:09
1 2 3
 1/23 Skywalker33 ***** válasza:
55%

Hiszel a TV-ben?

Ja hogy tudod hogy az van.

Sokan így vannak ezzel.

Ébresztő!

T :)

2013. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Hiszek.

Ezt mindenkiben magában kell 'lejátszani', hogy emlékeznek-e valamire vagy sem... Általában inkább a megvilágosodott, tudatosabb elmék képesek visszaemlékezni az előző életükre.

2013. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a reinkarNáció csak egy egyszerű és humánus, ezért könnyen elfogadható világkép-sablon.
2013. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
40%
Mindenkinek egy élete van.De van örök élet , mivel aki elfogadta Jézust megváltojaként az nem veszik el hanem örökélete lesz.
2013. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2013. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Teljességgel hiszek a reinkarnációban. Isten, aki örök, és övé a teljes örökkévalóság, miért is lenne olyan fukar hozzánk, hogy csak azt az egyszeri életet adja. És miért is lenne hozzánk olyan szigorú, hogy ha egyszer elrontunk valamit, ne adjon alkalmat a javításra. Még az iskolában is lehet tanévet ismételni. Szerintem csak azért nem akarják ezt a keresztény egyházak elfogadni, mert ha csak egy életünk lenne, akkor jobban félnénk, és jobban szótfogadnánk, jobban tudnának uralkodni rajtunk.
2013. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

"miért is lenne olyan fukar hozzánk, hogy csak azt az egyszeri életet adja."


Nem lenne egyszerűbb azt az egyet nem elvennie?

2013. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Már előző életemben sem hittem benne!
2013. jan. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 kiskertlugas válasza:
61%

Előttem szóló írta: "Isten, aki örök, és övé a teljes örökkévalóság, miért is lenne olyan fukar hozzánk, hogy csak azt az egyszeri életet adja."


Azért, mert ennek az örök Istennek a kinyilatkoztatásában egy szó sincs reinkarnációról. Te emberi logika alapján akarod megmagyarázni, hogy Isten milyen? Átgondoltad te ezt?

Annyiban igazad van, hogy ad egy esélyt a megjavításra, de ez pontosan a keresztény egyházak tanítása szerint a Jézus vérébe vetett hit által van, "mert az Isten őt rendelte engesztelő áldozatul azoknak akik az ő vérében hisznek, hogy igazságát megmutassa". Római levél 3,25

Ha elfogadod az ő vérét, mind Istent engesztelő áldozat, megbánod bűneid, akkor kijavítottad hibáid, és a megtértekhez méltó új élet után méltó vagy az örök életre, ami olyan lesz, "amit fül nem hallott, szem nem látott, emberi szív fel nem fogta" 1Korintus 2,9

2013. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
82%
Én teljesen hiszek benne , mert szerintem nem egy életre születtünk. Egy életben kapunk bizonyos élettapasztalatokat amiket majd az elkövetkezendő életünkben felhasználunk , javítunk hibáinkon vagyis csiszolódunk .
2013. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!