Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit fogok érzékelni ha egyszer...

Mit fogok érzékelni ha egyszer meghalok?

Figyelt kérdés
látni, hallani, szagolni, ízlelni, érzékelni
2013. jan. 26. 11:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
54%
Ezért ne halj meg.
2013. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
7%
Ha egyszer megfogol halni szörnyű fájdalmaid lesznek kínok között fogol meghalni azután elfognak temetni jó mélyen a földbe azútán, szépen elkezd rohadni . Tested hogy milesz azútán azt csak isten tudja! :DDDD
2013. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
100%
fájadalmat érzel de azután már nem lesz mivel érezni, mert kikapcsolódik az amivel érezhetnél.
2013. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
100%

egyesek szerint a halal olyan mint egy meleg takaro, az erzes arra hasonlit, mint amikor az ember erzi hogy almosodni kezd,majd aztan lassan a hatalmaba kerit az a melyhetetlen nyugalom es erzektelenseg.

fiatal kutatok szerint akik azzel foglalkoznak , akiknek eljött az ideje es erzik a halal közelettet nem kell küzdeniük az erzes ellen hanem engedni kell hogy atjarjon.

2013. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
32%
A halál érzése szerintem attól függ a halál után hova kerül az ember.Ha a pokolba kerül az illető,akkor halála pillanatában mély fájdalommal átérzi a halálát.Szinte érzi,hogy nyikorog a lelke,amikor a sötétség lehúzza.Aki a mennyországba kerül az pedig boldogan békében megnyugvással távozik.
2013. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
61%
Én egyszer meghaltam pár percre ! azelőtt még mielőtt meghaltam volta szép lassan elment minden érzékem a látásom, hallásom és szépen sorban minden egy idő után nem éreztem a testem olyan volt mintha csak a fejemben létezték közben hallottam a fejemben (nem kintről jövő zajt)hanem csak a fejemben ilyen zúgást ami egy ventilátor pörgéséhez hasonlít majd az is szép lassan halkulni kezdett és utána semmire nem emlékszem csak hogy az intenzíven tértem magamhoz!
2013. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
53%
aki meghalt azt el. Temetik vagy nem a halál útán pedig nincs semmi de nem, túdom biztosan mert, még nem haltam meg! :DD
2013. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már én is meghaltam.:) Egy nagyon fura betegségem volt, aminek következtében leállt a szivem kb egy percre. Pesten voltam kórházba, az éjszaka nem figyeltek rám, pedig nagyon rosszul voltam. Mielőtt megállt a szivem nem éreztem semmi különöset, csak hogy nagyon fáradt és álmos vagyok. Becsuktam a szemem, és hihetetlenül kellemes meleget éreztem. Nem láttam semmit, sötét volt, mégis valami olyasmit éreztem, mint az Olasz tengerparton, nem hallottam semmi érdekeset, valami tompa zúgást, mint egy zúgó légkondi vagy ilyesmi. Hogy utána mi történt, nem tudom, amikor újraélesztettek nem voltam teljesen az öntudatomnál, de anyukám azt mondta hogy sírtam és azt kérdeztem hogy miért nem hagytak ott azon a szép helyen. De én erre nem emlékszem, csak arra a percre amíg meghaltam.
2013. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
Hát, kedves Köpőlégy, ha egszer meghalsz, az valószínűleg azért lesz, mert egy újsággal agyoncsapnak. Gondolod, hogy szétlapítva lesz még kedved pl szagolni?
2013. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Kérdező látni, hallani, energiát érzékelni, és fénysebességgel repülni-- De csak 10 percig! aztán megszűnsz létezni önmagad, mert részévé vélsz az isteni Energiának azzal azonosulva Te magad is csak energiaként létezhetsz tovább.


Igyekezz sokáig élni, mert csak ez az egy életed van!


igyekezz megerősödni, tisztának maradni, hogy lelked eljuthasson az isteni Energiáig a Fénybe, különben a hozzá vezető út maga a pokol-- de minden alvilági figura nélkül-- a Föld láva rétegén halad át fénysebességgel minden lélek a bűnös emberek akik nem éltek becsülettel nem tisztelték az életet azok szennyezett lelkükkel vagy átjut vagy nem mert lassúvá lesz a szennytől.


egyszer ha itt már nem lesz élet mint isteni Energia önmagad teremtheted újra és a primitív életet vagy itt vagy más bolygón

2013. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!