Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit fogok érzékelni ha egyszer...

Mit fogok érzékelni ha egyszer meghalok?

Figyelt kérdés
látni, hallani, szagolni, ízlelni, érzékelni
2013. jan. 26. 11:09
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
24%
hát én már meghaltam, de nagyon nem érzek semmit
2013. febr. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
51%

keressetek már valami jobb témát-- a halállal nem jó viccelődni gyerekek.


Tudjátok éljetek inkább-- egyébként is az élet egy nagy társasjáték, hol lent.. hol fent.. de tudjátok ez olyan játék... ahol a végén, senki, de senki, NEM nyer, mert mindenki BELEHAL a végén!!

2013. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Komplikato ***** válasza:
100%
Hát a leírt érzékelésekkel egész biztosan semmit. Ha lesz/marad más érzéked, talán ...
2013. febr. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Szerinted van olyan élő ember,aki ezt meg tudja mondani?
2013. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
72%

Igen van olyan ember legalábbis ha őszinte--mert sokan sajnos még az után is hazudoznak, hogy visszahozták őket a klinikai halálból. Ilyen hazugságokkal van tele a YouTube

Egyetlen videó volt fent amelyen egy magyar ismert" férfi mindegy ki volt, a legőszintébben mesélte el mit élt át a halál állapotában abban a pár percben, amikor még nem sikerült visszahozni. Nagyon szemléletesen mesélte el--de ahogy hallgattam rádöbbentem arra, hogy az a pár perc sajnos kevés volt ahhoz hogy Ő maga vagy is a Lelke felfogta volna mit él át, hova került, hogy tulajdonképpen meghalt...


Szerencséje volt egyébként hogy sikerült újra éleszteni, mert kicsit később, sajnos már megszűnt volna, mint szabad akarat, mint szabad önálló LÉTEZÉS.


A halál nem egy mennybe menetel mint ahogy a vallások mesélgetik-- a halál csak pár perc csoda, utána megszűnik a lélek önmaga lenni, mert részévé válik sajnos a földi nagy isteni Fehér-energiának, általa erőssé és részeként halhatatlan energiává válik!


Az élet itt a Földön egyszeri és megismételhetetlen! Nincs semmiféle mennyországa és semmiféle csoda! Tehát úgy kell élnetek, hogy ITT és MOST őszintén, becsületesen, és boldogan éljetek kihasználva minden percét az életnek!!

2013. febr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

mami ez ugyan akkor találgatás,mint a reinkarnáció...

Bizonyítsátok be,akkor elhiszem! Egy yutobe-os videó,nem bizonyíték,mert azt hazudnak benne amit csak akarnak.

2013. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

16/ --Amit leírtam nem áll módomban bebizonyítani- de ettől még igaz. Tehát mindenki döntse el miben és kinek hisz. Nekem aztán tök mindegy.

16/ ajánlom olvass bele a blogomba és akkor megtudhatod honnan vannak az információim.

[link]


Az a videó amiről azt írtam hogy igazat mesélt azt sajnos a tulajdonos levette, valószínűleg túl sokan zaklatták érte, vagy azért mert amit elmesélt az élményről az bár igaz volt, de túlzottan is csodálatosnak mesélte el anélkül, hogy ismerte volna a befejezést. ( S az ilyen leírás ami ráadásul befejezetlen, veszélyes a labilis idegzetű emberekre nézve)


Mert az út végére nem ért el, csupán a Teret annak végtelenség érzetét tapasztalhatta meg--aztán már vissza is rántották az orvosok-- tehát a holtak lelkének utolsó- útját meg se közelítette, csak itt téblábolt a valóság terében az alatt a pár perc alatt. Ezért is írtam hogy a többi videót, és elég sokat végig néztem vagy már az elején dobtam, mind mind hazugság!

2013. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
A halál az élet végső gigantikus orgazmusa!Megszabadulsz mindentől ami idekötött,és ugy megnyugszol,hogy sose akarsz visszajönni többet,de lehet hogy visszajössz!
2013. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

smacilaci akkor hasonlítsd a halált orgazmushoz, ha megtapasztaltad a végállomást a lelkeddel.


Én láttam" a végállomást, és tudom, hogy megszűnik az egyes lélek, mert részévé válik egy gigantikus Energiának a földi nagy mágneses energiának. Onnan nincs visszatérés itt a Földünkön SOHA!--


Ha a Földünk a jövőben holttá" válik, mert azzá válik sajnos, akkor a Teremtő LELKE kiszakad belőle és elzúg egy élővé tehető, életre alkalmas bolygót keresni, hogy azon újra teremthessen és VELE együtt az a sok-sok tiszta lélek, amely Hozzá" belépve halhatatlanná, istenivé vált, hogy újra teremthessék a természetet,és minden életet amely valaha itt oly csodálatossá tette a Földünket!


ahhoz hogy ezt valaha megértsd, tudnod kell MI a lélek benned.

2013. márc. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Az ember,hozzátartozik az univerzumhoz,nincs olyan hogy megszűnsz létezni,mindig a része maradsz.Maximum az ember egója tud meghalni,de az meg alapból nem létező,hanem csak egy képzelt dolog.


http://www.youtube.com/watch?v=G2tGpnh1sbI


ezt érdemes megnézni

2013. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!