Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Más is olykor úgy érzi, hogy...

Más is olykor úgy érzi, hogy nem a Föld az otthona, hanem valahol egy másik bolygót érezne otthonának?

Figyelt kérdés

nem tudom , hogy jó kategória -e, de én gyerekkoromtól kezdve érzem ezt, hogy egy másik bolygón szeretnék élni.

nem tudom honnan van ez az érzés. nagyon régóta érzem ezt.

van úgy,hogy hosszabb távra eltudom ezt feledni, de aztán mikor előjön honvágyat érzek nagyon. és van amikor sírok, hogy jobb lenne 1 másik bolygón, csak ne itt legyek a Földön.

más is van ezzel így ??

sokszor már ez az érzés annyira felemészt, hogy teljesen motiválatlan leszek mindenben, és nincs kedvem semmihez sem.



2013. márc. 8. 18:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én otthonomnak érzem a Földet, bár néha szívesen szárnyra kapnék, de honvágyam nem volt.
2013. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
én végtelenül szomorú tudok lenni amikor ez az érzés rám tör.
2013. márc. 8. 18:21
 3/35 A kérdező kommentje:

most is így érzek. azért is írtam ki a kérdésem,

hát ha van ezzel más is így.

2013. márc. 8. 18:22
 4/35 anonim ***** válasza:
51%
En nem erzek igy, de a fonokomet szivesen kuldenem a Marsra egy 10 percre hogy elvezze az ottani sugarzasokat, es vegyen par mely lelegzetet a friss szendioxidbol.
2013. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van így, de honvágyam nincs... csak egy másik bolygón néha jó lenne egyedül lenni... ha ez rám tör tiszta depis hangulatom lesz...
2013. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
100%
a föld hatalmas, lehet nem bolygóra vágysz csak más helyre, de ha ennyire elvágysz máshova, gondolkozz, nekem olyan dolgok jutnak akkor eszembe ezekkel kapcsolatban, amit józan ésszel másnak fel sem merengne, tehát merülj el ebben a gonsolatban és építsd fel a bolygót, talán ez majd segít
2013. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
49%

Ez a föld nem az igazi otthonunk. Itt csak vándorok vagyunk.

Mennyország az igazi lakhelyünk!

2013. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
81%
nem.
2013. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak egyet jelenthet. Te egy földönkívüli vagy!
2013. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

kiskoromban sokat néztem az eget, és tudtam h onnan jöttünk egyszer nagyon régen

fura érzés volt, pedig akkor nem volt még internet és nem olvastam v néztem ilyen dolgokat mint manapság amik vannak, könyv v film formájában

2013. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!