Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan találhatom meg a...

Hogyan találhatom meg a karmikus páromat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet már elmentél mellette
2013. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet,de hogyan köthetném össze magam vele,arra gondolok,hogy összejönni vele véglegesen!Bár ha megtaláltam volna biztos nem engednénk el egymást!Vagy lehet rosszul gondolom.......
2013. márc. 8. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Logika:Ha karmikus az a pár, akkor mindenképp megtaláljátok egymást valahogyan, akár "véletlen" által is.Benne van a nevében is:karmikus...tehát találkoznotok kell.De ha az a karmás, hogy ne legyen párod, akkor megszívtad.
2013. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Univerzum gondoskodik róla, hogy a megfelő időben megtaláld. Neked csak az a dolgod, hogy fogadd el, amit eléd hoz.
2013. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Hát szerintem azt érzed...de mindenképp igaznak kell lennie annak, hogy ultra jól tudtok beszélgetni, vagyis egy hullámhosszon vagytok. Én miután megfogadtam 19 évesen, hogy nem lesz nyári balatonparti szerelmem, találkoztam valakivel.Barátnője volt, de attól még órákat beszélgettünk egymással, úgy mintha nem is létezne más körülöttünk. Ez nekünk akkor nem tűnt fel, azt gondoltuk nagyon jó barátok vagyunk. Amíg lent voltunk ez ment. Aztán feljöttünk Pestre - a barátnő még megvolt, szintén pesti csaj - de elhívtak minket egy közös "buliba".Utána sétáltunk, ő megcsókolt aztán egy óra múlva megkérte a kezem. Másnap kidobta a barátnőjét, összeházasodtunk. Jövő héten leszünk 20 éve házasok....2 gyerekünk van és még mindig élvezzük egymás társaságát. Ő is azt mondta, hogy akkor azt érezte, ha akkor nem tesz valamit óriási hibát követ el az életében...érdekes, de én ugyanezt éreztem. Nem vagyok "hirtelen" ember, ha érted, de akkor azt éreztem, hogy ha nem mondok igent elmegyek valaki mellett, akivel életem végéig boldog lehetek. Szurkolok neked. Vagy már melletted, van, csak nem tudod eldönteni?
2013. márc. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A 3. 4. és 5. válaszban tökéletes útmutatást kaptál!

Ne KERESD! Azt kapni fogod, amikor eljön az ideje! :)

2013. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!