Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet még dolgunk egymással?

Lehet még dolgunk egymással?

Figyelt kérdés
Két éve nincs normális,tartós kapcsolatom,amíóta szakítottam egy fiúval,akivel még az Örökkét is megfogadtuk,ráadásul egy kereszttel a kezünkben.Elötre sosem voltam ilyen helyzetben.Lehet történt valami kötés akkor?
2013. márc. 13. 18:43
 1/4 anonim válasza:

Az is lehet, hogy legbelül még nem léptél túl rajta. És ezzel ezt sugározod magadból hogy te foglalt vagy, így nem kezdeményeznek kapcsolatot veled. Ez

tudat alatt működik. Viszont igen, az is lehet, hogy van még egymással dolgotok. Remélem tudtam segíteni egy kicsit:)

2013. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, igen!
2013. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmúlt az érzelem,elhagytam.Sosem gondolok rá úgy.De nem akar tartósat senki.Elötte sosem volt így.
2013. márc. 13. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!


Valaki tudna választ adni az én kérdésemre is?

Mi is szétmentünk a párommal, mert elmúltak az érzések és azt gondoltam beleszerettem másba.. ez kiderült, a párom kiakadt és szakított, de az érzéseim becsaptak. Hűséges vagyok, az is voltam, nem tudok mással kezdeni, nekem csak ő létezik! Pedig ő már másra vágyik, haragszik rám, csalódott bennem... úgy fáj!

Mit kell ebből tanulnom, miért nem lehetünk együtt, ha tévedés volt?

köszönöm

2013. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!