Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt valaki olyan aki...

Van itt valaki olyan aki emlékszek előző életére?

Figyelt kérdés
Egy apró részletre akár, vagy hogy be ugranak képek,álmok,vágyódás más országba. Ha valaki tapasztal ilyeneket akkor írjon akár privátot is.
2013. márc. 15. 12:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat félre írtam a kérdést! Emlékszik*.
2013. márc. 15. 12:46
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
ha lenne is sztem nem ide irkálná ki.
2013. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi. :)
2013. márc. 15. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos igen,de azóta új életet kezdtem és ebben boldogabb vagyok. :D
2013. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én egy országba vágyódom, és annak egy történelmi alakja olyan számomra mint ha én lettem volna előző életemben, vagy régen ismertem volna. De ez egyáltalán nem biztos. Viszont szeretnék emlékezni az előző életemre.. vagy legfeljebb tudni hogy ki voltam. :DD
2013. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én többször emlékszem, amint rőzsét gyűjtök az erdőbe. Valamiféle parasztrokolya, meg hárászkendő van rajtam.
2013. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindig is el akartam menni Magyarországról. Biztosan az előző életemben ez volt az életcélom, hogy meneküljek innen, vagy valami ilyesmi.:D
2013. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!