Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A valakit meggyilkoltak az...

A valakit meggyilkoltak az hatással van a következő életére?

Figyelt kérdés
Vagyis a halál formája, pl ha valaki erőszakos halált hal vagy csak egy ágyban csendben eltávozik tőle független esemény. Ezek a karmájára hatnak?
2011. szept. 5. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nem tudjuk mi van hatássssal rá. Én mindenesetre már elhatároztam, hogy mit várok el.
2011. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
karmára biztos nem mert KARMA NEM LÉTEZIK!
2011. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Karmikus értelemben semmi sincs véletlen, mindennek oka van, ezért annak is ha valaki erőszakos halált hal. Ezt is magának okozta és egy korábbi tette visszahatása.
2011. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Kényelmes dolog a jelen problémáit az állítólagos előző életre fogni. Ahelyett,hogy a probléma megoldásával törődne az illető.
2011. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam egy históriát, miszerint egy nőt élve temettek el előző életében. A következőben valahogy erre rájött, bizonyára hozzáértő személy segítségével. Így értette meg, miért fél a szűk helyeken, miért klausztrofóbiás. :-)
2011. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

"Kényelmes dolog a jelen problémáit az állítólagos előző életre fogni. Ahelyett,hogy a probléma megoldásával törődne az illető."


hahahaha. nyilvánvalóan nem érted miről szól a karma. A jelen problémáival pont, hogy szembe kell nézned, és meg kell küzdened, különben a következő életedben újra előkerülnek. És minden rossz, ami megtörténik veled, az a Te, és csakis a Te hibád. Tehát ha gödörben vagy, csak is Te mászhatsz ki belőle. Ha már az elhatározás megvan, onnantól segít Isten, vagy az angyalok, de ez már más téma.


A másik vicces dolog meg az, hogy gyakori hiba a materiális felfogású embereknél, hogy nem értik meg, hogy az előző életük-beli emberke, és a mostani életük-beli emberke az egy, és ugyanaz a személy, szóval ez nem úgy megy, hogy az előző életben lévő ember jól megszívatja a következő életben élő embert, ha valami rossz fát tesz a tűzre.

2011. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Materiális vagy sem, felfogások és öntörvények nem egyeznek akármit csinálsz és akárhányszor kell eljátszanod ugyanazt. Remélem egyszer sem. Szembe is köpném azt aki ide engem visszaküldene még egyszer taposni a földet. Ennél én azért többet várok el.
2011. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ha valakit meggyilkolnak, az nem "képzi" a karmát, hanem egy már elkövetett bűnt ró le így az illető? Tehát akkor hatással lesz a következő életére csak nem rontja hanem javítja azt, hiszen egyensúlyba került a karmája?

És mi van a gyilkosával? Hiszen így akkor ő vette át ezt a terhet azzal hogy megölte az áldozatot. Ezek szerint a vannak esetek amikor a rossz karma nem szűnik meg csak vándorol emberről emberre?

2011. szept. 5. 21:43
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Én nem kedvelem a karma fogalmát.
2011. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
karma nincs ércsd már meg.
2011. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!