Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A dínók is mi voltunk előző...

A dínók is mi voltunk előző életünkben? Van aki emlékszik a dínó életére? Mármint amikor dínó testben volt

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 21:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
*felröhög*
2010. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
én csak arra emlékem, hogy T-rex voltam:Djajj, de szép is volt:D
2010. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

hát ez haláli:D:D:D:D:D


még az előzőre se emlékszünk, nem hogy annyira régenre:D:D

2010. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
Erzsikém, Te vagy az? Megismerlek ám, Te voltál a dínó-nőstényem! Emlékszel, milyen dühösen felbődültél, amikor dicső dínópéniszem egyszer rossz helyre csúszott? Nahát, kicsi a világ... :DD
2010. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
67%
jaj, betojtam a válaszoktól. de hát hülye kérdésre hülye válasz.
2010. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
76%
ne haragudj, de ez annyira gyökér kérdés, hogy minősíti a kérdezőjét.
2010. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nagyon érdekeset és szupit kérdeztél, ne bántódj meg az előző válaszokon, amik közül egyébként némelyik nagyon jópofa.:D

Nem tudok sajnos a kérdésedre válaszolni, ehhez sztem jobban kell ismerni a lélek, a világ, az energia működését. Ha tényleg nagyon érdekel, sok sikert a kiderítéséhez!:)Szerintem egyébként elképzelhető h élnek emberek dínó emlékekkel...:D

2010. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%
...ja, valószínű.
2010. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Frédi-Béni talán megtudja neked mondani, nekik volt egy Dínójuk, tudod a rajzfilmben. XD!!!!! Nemtudom elképzelni, hogy valaki is dínóként élt előző életében, esetleg dinkóként.
2010. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
49%

Aki nem ezoterikus gondolkodású, az minek jön erre a lapra? Röhögni? Vagy kiröhögni? Ez bizony sekély és korlátolt elmére vall.

A kérdezőnek ezt válaszolom: Én sokat olvasok ilyesmiről, és járok is olyan közösségbe, ahol ezt tanítják. Igen, mi voltunk a dínók is, meg minden. Épp erről volt ott szó valamelyik nap. Természetesen az átlagember nem emlékszik erre. De Hermann Hesse (Nóbeldíjas író) Siddharta c. könyvében van egy jelenet, amikor Siddharta találkozik régi barátjával Govindával, és abban a helyzetben a Siddharta agyában (vagy inkább a lelkében) lejátszódik minden, a kezdeti egysejtűtől egész a jelen pillanatig. Ez a tudás maga. Átéli ami történt.

Az is igaz, hogy habár mi az agyunkkal nem emlékszünk erre,de mikor a zigótából kifejlődünk kisbabává, akkor (és ezt tanítják az iskolában) a kis testben végigjátszódik ez a fejlődés. Márpedig ez csak úgy lehetséges, hogyha ez a génjeinkben van, és ha a génjeinkben van, akkor azért van, mert valamikor azok voltunk. Ez bizony így van.

2010. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!