Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti féltek a haláltól?

Ti féltek a haláltól?

Figyelt kérdés
Mármint a tudattól? Most tegyük félre a mennyország, az újjászületés vagy a túlvillág gondolatát. Ti mennyire féltek a halál tudatától/gondolatától?

2013. márc. 24. 17:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Én pokolian félek töle. Mert nem tudhatom százszázalék pontosra mi lesz utána. Csak 2dolgot szeretnék: fájdalom mentes és gyors legyen. :)
2013. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A 10. azt mondta, h messze van. Hogy érted ezt? mármint nem gondolkodtál még el azon, hogy milyen gyorsan elszáll?
2013. márc. 24. 22:57
 13/24 anonim válasza:
Velem többször előfordul, hogy azt álmodom, hogy meg akarnak ölni, nem tehetek ellene semmit. Iszonyatosan tudok félni. Reggel is olyan izomlázzal kelek, annyira szorongtam. És ha nemcsak álmomban, igen is félek!
2013. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%

"Interchanging mind control,

Come let the revolution take it's toll,

If you could flick a switch and open your third eye,

You'd see that

We should never be afraid to die"...;)


Mindenkinek természetes kéne hogy legyen, a halál nem-egyenlő a végleges elmúlással. Azok az emberek akik engednek ennek a befolyásnak, sajnos a saját életüket keserítik meg a felesleges rettegéssel...:/

Egyébként ez egy csodálatos érzés kell hogy legyen, elszakadni az anyagi világtól és felismerni a valóságot. Jóllehet nem "várom" a halált, nagyon kíváncsi vagyok az "elválás" pillanatára:))

2013. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%
Magától a haláltól nem félek, inkább az azt megelőző méltatlan állapottól. A reinkarnációban egyébként nem hiszek, meg aztán amilyen pokolian fáj mindkét lábam, rossz vicc lenne mondjuk százlábúként újjászületni.
2013. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
A halál előszele félelmetesebb lehet magánál a halálnál. Persze lehet békés is, ha azt érzed: szép és értelmes életet éltél. "ha vannak szép képeid..."
2013. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
nem érdekell majd ugyis csönget ha kell neki valami XD
2013. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Shaddark ***** válasza:
52%

Mindenki fél a haláltól. Minden félelem alapja - aki nem fél tőle az semmitől sem fél.

Megvilágosodottak és pszichopaták persze kivételt képeznek.

2013. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem te félsz a "haláltól", hanem az egód. Tévesen az egóddal azonosítod magad (ahogy az emberek 96%-a). A valódi természeted tudja, hogy halál nem létezik.
2013. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én pl.nem értem a halálról mesélőket.A visszatértek élményei.Aki még tud mesélni róla,az nem halt meg.Tehát nem visszatért,mert ott sem volt.

Aki meg elmondhatná...hogy félj,vagy ne-attól meg már sose tudjuk meg.Nehéz dolgok ezek...

2014. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!