Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha nem ismerem a jelenlegi...

Ha nem ismerem a jelenlegi szüleimet, akkor előző életemben nem volt hozzájuk közöm?

Figyelt kérdés

Örökbefogadott gyerek vagyok csecsemőkorom óta. A vér szerinti szüleimmel sosem találkoztam. Igazából katolikus vallásban nevelkedtem, hiszek Istenben, viszont a reinkarnáció meglétét sem vonom kétségbe, tekintve, hogy sok vallási irányzat átfedi, illetve üti egymást.

Olvasgatva a kérdéseket láttam, hogy reinkarnáció során a következő életben olyan emberekkel találkozunk, akik az előző életünkben is lélektársaink voltak. Nos, ha nem ismerem a gének alapján feltételezett "szüleimet", akkor ez a kapcsolat az előző életemben se lehetett meg velük?


2013. márc. 25. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
érdekes felvetés. de ha nem is emlékszel rájuk azért elég szoros a kapcsolatotok, az ő testükből származik a hardvered. szóval ez azért nem az a dolog, hogy nincs közöd valakihez szerintem. szóval, ha ebbe az irányba visszük tovább, akkor valami közötök lehetett korábban is. lehet ott meg ők voltak a nevelő szüleid és most meg csak testileg azok :) de lehet a te gyerekeid voltak ők és elhagytad őket :)
2013. márc. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
81%
Jó kérdés, azt tudod, hogy miért nem a szüleid neveltek fel? Mert az is lehet, hogy ismered őket korábbról, és nekik ez egy kegyetlen lecke, amiben te is partner vagy. De ennyi információból tényleg csak találgatni lehet.
2013. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hagytak el. Megfordult már párszor a fejemben, hogy utánajárok, de 1. a mostani szüleimnek nem szeretnék ezzel fájdalmat okozni, bár azt mondták megértik, de szerintem azért még is picit törés lenne nekik, 2. kicsit félek miértektől, hátha olyat tudnék meg, ami miatt én zuhannék össze, és a jövőre nézve negatív következményei lennének.
2013. márc. 27. 11:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Viszont az életemben tényleg megvan az elhagyatott érzés. És ezért sokszor félek, ha megbántok valakit, és otthagy. Egyedül maradok... stb.
2013. márc. 27. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, azért sokszor azon szokott ez múlni, hogy vagy túl fiatalok, vagy pedig nagyon szegények és látják, hogy nem tudnák felnevelni a gyereket. persze biztos sok más ok is van.


mindenesetre annyit azért adtak neked, hogy megadták az esélyt az életre. ha nem számítottál volna nekik akkor egyáltalán, ma talán nem élnél :) az, hogy az a nő, így világra hozott az az ő testének egy komoly megterhelés volt. és mindezt úgy, hogy tudta neki ebből semmi nem jut.

2013. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
A reinkarnáció jó vigasz lehet,talán megnyugtat, okokat kreálhatsz általa, de semmi köze ahhoz, hogy miért történik valakivel valami. Nincs reinkarnáció.
2013. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs? Miért, voltál már halott? :D Csak azért kérdem mert annyira magabiztosan nyilatkozol a semmiről hogy hihetetlen.
2013. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én voltam már ilyen reinkarnációs utazáson, és nekem is azt mondták, hogy azokkal az emberekkel, akikkel most szoros a kapcsolatom, előző életemben is az volt. viszont én senkit nem tudtam beazonosítani, sőt... árva voltam és öngyilkos lettem. többek között azért próbáltam ezt ki, mert nehezen tudok elszakadni másoktól, félek az egyedülléttől... talán ez az árvaság miatt van, nem tudom... nem tudom hány éves vagy, de még simán lehet, hogy találkozol az igazi szüleiddel, de ha nem, akkor is nagyon sok közötök van egymáshoz és "találkoztatok" is már, mikor anyukád pocakjában voltál 9 hónapig... ha létezik újjászületés, és igaz ez az ismeretségi dolog, akkor előző életedben is legalább ennyi közöd volt az igazi szüleidhez!
2013. ápr. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!