Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt már valaki ugyanebben a...

Volt már valaki ugyanebben a helyzetben? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van egy erős megérzésem. Az, hogy az életemben valamikor találkozni fogok egy személlyel, akivel tudom, hogy mi lesz a találkozás oka. Ő engem még nem ismer. Amikor megláttam, már akkor volt egy különös érzésem, hogy valami engem köt hozzá. Azóta már eltelt kb egy év, és még mindig ezt érzem. Nem nevezném szerelemnek, mivel a személyiségét nem ismerem teljesen. Vonzalomnak sem, mert ez sem a legjobb szó rá, más valami, amit nem tudok jellemezni.


A kérdésem az lenne, hogy volt-e már közületek valaki, aki érzett hasonlót és végül tényleg megismerte az illetőt, esetleg azóta is tartja vele a kapcsolatot?


2013. márc. 31. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ! Ez a karma. Én is tudtam, hogy egyszer rátalálok a tanítómesteremre, aki vezet az úton a világosság felé. Nyitott szívű és értelmes. Ő volt Merlin asszony. https://www.youtube.com/watch?v=6GKtCclzEAM
2013. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a mostani párom ilyen,de az előzőeknél nem volt ilyen érzésem.

Nálunk erős kapcsolatgátló körülmények voltak-vannak és mindketten meg is tettünk vica-versa olyant a másiknak,amiért más párok már rég szakítanak és gyűlölik egymást.

Nekünk ez nem megy,pedig azt hittem ilyen ember nem létezik,akivel ilyenek után újra együtt.

Én se szerelemesnek érzem magam,egyszerűen elszakíthatatlan kapcsolat,olyan,mintha kötést kaptunk volna előző életben.

A dolog érdekessége,hogy van egy jelkép,amit mindig úgy néztem egész életemben,mintha megbabonáznának,tulajdonképpen félek is tőle és mikor először levetkőzött,akkor láttam,hogy ugyanez van rátetoválva a testére, kicsiben.

Úgy megdöbbentem olyan volt,mint egy jelzés,ugyanakkor azt mondja,hogy ő is fél ettől a jelképtől és figyelmeztetésül tetováltatta magára,de nem tudja igazán,hogy mitől fél.

Ő,aki nem is ezoterikus gondolkodású,még szoktunk is vitatkozni ezen.

Azóta én azt gondolom,ha van karma,akkor ez a jelkép az összekötő kapocs és utal az előző életünkre.

Ami szerintem köztünk nem volt jó és most ismételünk,szerintem ugyanazokat a hibákat ismételtük meg,csak akkor teljesen szétváltunk,most viszont túlléptünk ezen.Legalábbis így érzem.

Aztán,hogy tényleg így van ez biztosan azt nem tom.

2013. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es: Ez tényleg érdekes, és örülök, hogy túl tudtatok lépni a nehézségeken. Az, hogy valóban így van-e, és ez az oka mindennek, talán majd csak sok-sok év múlva derül ki. Bár nem tudom most mennyi ideje vagytok együtt, de azt kívánom, hogy életetek végéig kitartsatok egymás mellett. :)


A saját esetemben néha azt érzem, hogy megőrültem, amiért ennyire erősen érzem, hogy vele előbb-utóbb személyesen is találkozni fogok. Viszont nagyon várom azt a pillanatot, amikor majd bemutatkozunk egymásnak. Kíváncsi vagyok, hogy vajon ő is ezt fogja-e érezni, amit én. Ezt a furcsaságot. Lett volna alkalmam az egy év alatt, hogy éppenséggel összefussak vele, de valahogy sosem jutottam el odáig. Még nem jött el az ideje talán. De türelmes vagyok, mert tudom, hogy megéri várni.

2013. márc. 31. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi 4 és fél éve vagyunk együtt.

Internetes összeismerkedés volt már 1 hónapja leveleztünk,mire találkoztunk.

2013. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem nem társkereső portálon,hanem mondjuk hasonlón,mint ez.
2013. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De türelmes vagyok, mert tudom, hogy megéri várni."


Ezt miből gondolod? érzed?

2013. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. márc. 31. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!