Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már ugyanebben a helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A párommal pár hónapja együtt vagyunk,de az a fura számomra,hogy olyan keveset csókolózunk.Lehet hülyén hangzik,de engem nagyon zavar hogy ez így van.Miért lehet ez és mit tehetnék azért hogy ez megváltozzon?Mert nem akarom őt elveszíteni de ha így folytatódik akkor szakítás lesz a vége.
2011. okt. 23. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
engem kb havonta egyszer csókol meg inkább puszit ad nme tudom én sem az okát de valahogy megvagyunk csók nélkül is...muszály meglennem..
2011. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*muszáj
2011. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon ritkán váltunk nyelves csókot, legtöbbször csak szájrapuszit adunk. Engem nem zavar, így legalább másfél év után is minden egyes csók különleges :)

De ha téged zavar, mondd meg neki, beszéljétek meg, vagy szimplán cuppanj rá a szájára, amikor neked kedved szottyan. Nem hiszem, hogy nagyon ellenkezne bármelyik pasi is :D

2011. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, odamész és megcsókolod :D:D Ebbe mi az olyan nehéz? Nem csak ő tud kezdeményezi.
2011. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!