Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak az válaszoljon, aki úgy...

Csak az válaszoljon, aki úgy érzi, jól tudja a választ. Szerintetek a reinkarnációkor aki ember, következő életében lehet más is pl. :állat, növény. Vagy, csak ember?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 18:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

Én tudom a választ, szívesen segítek.

Nem létezik semmi ilyesmi, hogy reinkarnáció, így kár azon agyalni, hogy következő életedben muslica vagy fikusz leszel-e.

2013. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
18%
Akár még reptoid is lehet következő életében.
2013. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
38%

ha hiszel benne akkor ja

egyébként meg sztem ez hülyeség de ez csak az én véleményem

2013. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos vagy nem sajnos, de a halál utáni lét, a reinkarnáció (is) egy olyan téma, amit SOHA SENKI nem tudott és nem is fog tudni minden kétséget kizáróan megmagyarázni. Egyéni gondolatok, spekulációk léteznek ugyan, de rengeteg a hamis forrás, ami érthető, hiszen honnan is lehetne hiteles anyagunk?


Ha az a kiindulópontunk, hogy reinkarnáció létezik, akkor én azt gondolom, hogy az ember megint csak ember formájában térhez vissza.

2013. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak emberek lehetnénk, akkor nagyon sok élettapasztalattól fosztanánk meg magunkat. Nem beszélve arról, hogy akkor kb. csak pár százezer éve létezik a lélek. Az meg aztán hogyan?
2013. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
9%

"Ha csak emberek lehetnénk, akkor nagyon sok élettapasztalattól fosztanánk meg magunkat"

Mi nem fosztottuk meg magunkat semmitől.

"Nem beszélve arról, hogy akkor kb. csak pár százezer éve létezik a lélek. Az meg aztán hogyan?"

Úgy, hogy lélek sem létezik...

El kéne már hagyni a 10 évesek képzeletbeli világát...

2013. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%
Nincs reinkarnáció, az amit annak hisznek, sima familiáris démoni tevékenység megnyilvánulása.
2013. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
42%
Aki nem képes felfogni, hogy a lélek reinkarnálódik, az biztos h nem emberként fog újjászületni, hanem pl csúszómászóként...
2013. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 acelsziv ***** válasza:
85%
A lélek általában ugyanazt a fajt választja. Az állatokban és a növényekben lévő entitások jóval egyszerűbbek. Ezért képesek az állatok egy korlátozott személyiség kialakítására, de többre nem.
2013. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

"Aki nem képes felfogni, hogy a lélek reinkarnálódik, az biztos h nem emberként fog újjászületni, hanem pl csúszómászóként..."

Húha, most beszartam rendesen, el is kezdek gyorsan hinni lélekben, reinkarnációban.

Húsvéti nyúlban is kell, mert az meg elkap éjszaka?

2013. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!