Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak az válaszoljon, aki úgy...

Csak az válaszoljon, aki úgy érzi, jól tudja a választ. Szerintetek a reinkarnációkor aki ember, következő életében lehet más is pl. :állat, növény. Vagy, csak ember?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 18:19
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Tudtommal, bármilyen élő lény lehetsz. Növény is, akár...
2013. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Sőt, már most is növény vagy ha ilyenekben hiszel....
2013. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Lehet állat vagy növény.A reinkarnáció, hogy is mondjam... a te reinkarnációd a "leszármazottad", akibe halálod után a lelked száll.
2013. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet reinkarnáció. A világon sok olyan dolog létezik amit nem tudhatunk, de attól még létezhet. Az ember a szerint születhét újjá, ahogy az életében élt. Ha jó ember volt emberré születik újjá ha nagyon jó ember volt akár istenné is. Viszont ha gonosz ember volt akkor lehet állat vagy démon. Szerintem nézzd meg youtube-on a Tibeti halottas könyv című videót. Ott erről van szó! [link]
2013. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Olvasd el Edgar Cayce könyveit.
2013. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Aki hisz a reinkarnációba és még lenne pofája el is fogadni, egy parányi életnek lelkének a helyét, az nem becsületes ember!

Na persze ha patkányt választaná azt még nem ítélném el, de az olyan embert aki képes lenne egy parányi csecsemőből kiszorítani a csecsemővel együtt született piciny lelkét, az én előttem nem több, még holtában se, mint gazember!

2013. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy ki miben hisz. Van aki szerint ez az egész Reinkarnáció hülyeség. Na most az én elméletem: (nem én találtam ki és bunkók véleménye nem érdekel) Aki egyszer embernek születik az ember is marad, aki növénynek az növény is marad, (szóval ebben nincs változás) de mielőt6t egy ember megszületik mintegy kisfilmként levetítenek előtte pár életet, és azok közül kiválasztja, hogy melyiket akarja. Remélem érted. :)
2013. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Különböző hitvilág született az emberi elmében, ilyen a feltámadás és a reinkarnáció is.


Tulajdonképpen bizonyos értelemben mind kettőt jól megérezte, az ember valamikor....- hogy EGYSZER... MIVÉ lehet ismét a halhatatlanná lett lélek.

DE!!! NEM ITT ezen a bolygón, és nem az itteni ÉLET -CIKLUSBAN.


Mivel a halhatatlanná lett lélek, épp azért válhat halhatatlanná, mert visszatér a Teremtő Energiához és azzal azonosulva, eggyé válva maga is NAGYON ERŐS isteni Teremtő energiává fog válni -- már akinek a lelke eljut odáig! és nem semmisül meg az odavezető Úton!


Ha egyszer a Földünk holttá válik, akkor az a sok sok lélek-energia kiszakad és valahol egy másik élhető bolygón újra teremtheti az életet és saját magát.


Azért mert az állatoknak is vannak érzéseik, és tudatuk, épp azt mutatja hogy az állatoknak is van lelke ami bizony a sajátjuk és pont akkora amekkora maga az állat, ha hangya akkor akkora, ha elefánt akkor olyan hatalmas mint az elefánt-- de azt feltételezem hogy miután halhatatlanokká lesznek, egyre nagyobb lesz a méretük is akár ember, akár hangya, akár egy csodálatos isteni Hírhozó-ló-- amivel még szembesültem is annak idején, csodálatos tünemény volt, de hatalmas 10 emeletes háznál is nagyobb lehetett.


Elképzelhető hogy egyes állatok látják és érzékelik is és ezért tűnnek el időben, minden katasztrófa helyszínéről.

Ezek az isteni lovak előre jelzik, ha valami veszély fenyegeti az életet-- érkezik egy aszteroida-- vagy földrengés lesz erre, ebben az irányban... és arra vágtatnak... utánuk kezdődik el katasztrófa.


Ha kintről várható veszély akkor hófehér energia-ló érkezik a felhők felől. Ha földrengés, akkor előtte több fekete robusztus formájú ló vágtat el abba az irányba és patájuk nyomán mozdul a Föld.


Tudod kérdező csak az olyan vallás és hit mond olyat hogy újra leszületés ide, amelyiknek fogalma nincs arról hogy milyen, és miből áll a lélek és hová kell megtérnie

2013. júl. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!