Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak az válaszoljon, aki úgy...

Csak az válaszoljon, aki úgy érzi, jól tudja a választ. Szerintetek a reinkarnációkor aki ember, következő életében lehet más is pl. :állat, növény. Vagy, csak ember?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 18:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
12%

"A lélek általában ugyanazt a fajt választja. Az állatokban és a növényekben lévő entitások jóval egyszerűbbek. Ezért képesek az állatok egy korlátozott személyiség kialakítására, de többre nem."

Egy lélekszakértővel van dolgunk személyesen?

2013. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 acelsziv ***** válasza:
Csak belementem a témába és személyesen is tapasztaltam egyet-mást.
2013. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
6%
There is no God sokan lepontoznak de én imádlak király vagy. :)
2013. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%

Ahhoz, hogy állatként v növényként reinkarnálódj újra, ahhoz nagyom rosszat kell tenni ebben az életben. De az állatoknak és növényeknek más lelkük van mint az embernek. Ezért is ritka ha ember születik ujjá növénnyé v állattá.

Menj el hipnózisra vagy meditációra, ahol vissza lehet menni előző életbe.


Szkeptikusok, bocsi de ez az én véleményem. Nem kell fikázni. Nézzetek magatokba.

Ezért én csak az én véleményemre adok, és amire tudok válaszolok.

2013. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
44%

Az Embernek - az elnyomóval szemben - fel kell mennie!


Aki nem megy fel, az lassan elsüllyed.


_Miért?

-Mert ez egy gravitatív rendszer, ami "szép" lassan lerabolja a lény energiáit és végül - a második halál során - szétfoszlatja őt a Semmiben (a Végtelen Jeges Hidegben).


Aki az én fajtám, az előbb volt, mint a semmi,

ezért a semmi-hitűek által nem hagyja elrabolni a lelkét.


-Mi az igazság?

- A test nem használ semmit. A lélek az, ami megelevenít. (=megeleveníti a testet, mert áthatja és kontrollálja)

A lélek istentől való. (és maga isten... mert isten és a lélek: egy)


Ennyi. Nincs tovább.

2013. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Antimod ***** válasza:
87%
Nem érzem úgy, hogy jól tudom a választ. Azonban nagyon sok helyről, szellemi vezetőtől azt hallom úton-útfélen, hogy a reinkarnációnak egy bizonyos tapasztalási, egyben fejlődési íve van. Azaz: ha emberként élsz le egy életet, megtanulsz számos leckét, teljesen értelmetlen volna növényi vagy állati létbe továbblépni. Valószínűleg ez sem lehetetlen, de nem illik bele a "görbébe". Az, hogy az emberi lét előtt más létformát tapasztalt-e meg a lélek a Földön, más kérdés, erre még nem találtam valódi választ, valószínűleg ugyancsak elképzelhető, de nem biztos, hogy egyben szükségszerű.
2013. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
38%
mégis ki tudhatná ezt jól? kizárólag vélemények vannak, meg hülyék, akik azt hiszik kizárólag az ő verziójuk az igaz mert ... azt nem tudják miért.
2013. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17%
köszönjük 17-es most már okosabak lettünk.
2013. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"Aki nem képes felfogni, hogy a lélek reinkarnálódik, az biztos h nem emberként fog újjászületni, hanem pl csúszómászóként..."

Most megnyugodtam. Ugyanis baromira fájnak a lábaim. Vagy a százlábú is csúszómászó?

A kérdésre. Ha állat formájában születnék újjá, azon kéne imádkoznom, hogy nehogy egy kihalt állat legyen az. Ha emberként, akkor sok láda sört kéne fizetnem, ti. nem hiszek a reinkarnációban.

2013. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
én moha akarok lenni :)
2013. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!