Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » LÉTEZIK ILYEN? Múltkor takarít...

LÉTEZIK ILYEN? Múltkor takarítás közben eszembe jutott ez a mondat:

Figyelt kérdés
"Mindenkinek olyan a az élete, mint amilyen a szobája" hát nekem jó rendetlen... kitakarítottam, és kimentem a konyhába TV-zni. Mivel semmi érdekes nem ment, az ingyenes videotékából választottam. A Csalfa-Karmát néztem. Ugye az szerelmi történet. Na, most jön a kérdés: mikor rendet rakok a szobámban, az a fiú akivel lehet össze fogunk jönni, találkozni akar velem. Mikor nem foglalkozok a szobámmal, hagyom hogy mocsok legyen, akkor csak elolvassa az üzeneteimet, és nem ír vissza. Mikor picit pakolászok, de még rendetlenség van, akkor csak neten beszélünk. Ezt figyeltem meg, lassan több mint egy hete ez megy. De létezik ilyen?

2013. júl. 13. 14:03
1 2
 1/13 Turbo Jani válasza:
Egy komplett festés után már tuti, hogy személyesen is fog veled beszélni ! Nekem bevált !!
2013. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát már találkoztunk (akkor volt az, hogy nagytakarítottam) de tegnap még mondta is hogy halasszuk el, mikor óriási rendetlenség volt.
2013. júl. 13. 14:18
 3/13 anonim válasza:
Ha magad után nem tudsz elpakolni akkor ,mit vársz az élettől.Vegyél erőt magadon.Tapasztalat.
2013. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
el tudok pakolni csak nem szeretem ha rend van.. akármilyen furcsa is, de nem szeretem.
2013. júl. 13. 14:27
 5/13 Turbo Jani válasza:
Biztos vagyok benne hogy a festés hiánya miatt van. Esetleg a szőnyeget is kipucolhatnád akkor tuti hogy nem halogatná a találkozókat
2013. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor ha jól értelmezem ezt az eszmefuttatást, akkor házfelújításnál már esküvő lesz? :)
2013. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hahaha nagyon vicces:DDDD
2013. júl. 13. 14:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém poros és kupis.
2013. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Elég sok fiú próbálkozik nálam, de a szobám iszonyat rendetlen.

Kétlem, hogy összefüggés lenne:D

2013. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy hete van ez ,igaz? Na ne mond már hogy olyan gyorsan rendetlenség lesz h minden nap pakolászni kell. Ha még egyszer nagytakarítás lesz,akkor megcsókol, ha kifested a szobád akkor megk*r de ha házfelújítást csinálsz akkor esküvő lesz ;) szerintem nézz szét a szobádban. Ez hihetetlen. Szerintem be vagy kamerázva és a pasid így akar rávenni hogy takaríts mert egy jó asszonynak takarítani kell ;D
2013. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!