Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » LÉTEZIK ILYEN? Múltkor takarít...

LÉTEZIK ILYEN? Múltkor takarítás közben eszembe jutott ez a mondat:

Figyelt kérdés
"Mindenkinek olyan a az élete, mint amilyen a szobája" hát nekem jó rendetlen... kitakarítottam, és kimentem a konyhába TV-zni. Mivel semmi érdekes nem ment, az ingyenes videotékából választottam. A Csalfa-Karmát néztem. Ugye az szerelmi történet. Na, most jön a kérdés: mikor rendet rakok a szobámban, az a fiú akivel lehet össze fogunk jönni, találkozni akar velem. Mikor nem foglalkozok a szobámmal, hagyom hogy mocsok legyen, akkor csak elolvassa az üzeneteimet, és nem ír vissza. Mikor picit pakolászok, de még rendetlenség van, akkor csak neten beszélünk. Ezt figyeltem meg, lassan több mint egy hete ez megy. De létezik ilyen?

2013. júl. 13. 14:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10:de igen, minden nap kell takarítanom:)
2013. júl. 13. 22:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenki más és más módszerrel tanítja önmagát önmaga mélyebb megismerésére. És időben is változó lehet adott személynél.
2013. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a volt barátnőmnél figyeltem meg hasonlóakat.Csak ott pont fordítva volt.

Még az elején rendesen takarított. (Együtt éltünk)

Aztán később csak a saját poharát mosta el,és a saját szekrénysorát törölgette le.

Mégkésőbb elfelejtette kitakarítani a wc-t és fürdőt, elfelejtette kimosni a szennyest.

Aztán egy szép napon elköltözött...

2013. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!