Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudom, hogy mi voltam...

Honnan tudom, hogy mi voltam előző életemben?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a dolog, egy sejtésem is van, de szeretném biztosan tudni...

A válaszokat előre is köszönöm! :)

Ja, és 13/L



2013. júl. 18. 00:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy volt e előző életed? ( amúgy mi a sejtésed, kíváncsi vagyok rá : D )
2013. júl. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lilith1994 ***** válasza:

Egy könyvet tudnék ajánlani:) Ted Andrews:Hogyan tárjuk föl előző életeinket ?


Mi a sejtésed?

19L

2013. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

Azért nem emléxel rá hogy ne azzal foglalkozz.


Miért jó az neked ha kiderül hogy egy pszichopata sorozatgyilkos voltál?

2013. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

#2


előző életek feltárásával olyan problémákat is elő lehet ásni, amikkel jelenleg nem is kéne foglalkozni.

CSAK AZ CSINÁLJA AKINEK NINCS ELÉG BAJA!!!

2013. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Részt veszel egy regressziós hipnózisban! De ez nem igazán számít. Kutathatod a múltban önmagad, de nem a múlt és nem is a jövő fog választ adni.

A bajok csakúgy jönnek maguktól. Kívánom amúgy, hogy megismerhesd magad!

Bátor kiscsaj vagy, az biztos!

2013. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Hogy mi a sejtésem? Nem is tudom...

Lehet, hogy nagyképű dolog, de valamilyen hírességként képzelem el.

2013. júl. 20. 16:52
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Én is hiszek a reinkarnációban, de az aprócska gond a gondolkodásoddal, hogy 99%, hogy előző életedben átlag ember voltál csak. Mindenki a következő vagy előző életét sokszor valami híres,világhírű emberként képzeli el. A lélek nem egyenlő az agyal. Az agy felelős a memóriáért,ha az elpusztul akkor törlődik a memória is. Következtetésképpen: Te nem tudsz és nem is fogsz emlékezni halál után az előző életedre/életeidre. Egyetlen valóság van csak: A jelen! A múlt elmúlt,már nem létezik,már nem fontos a számodra. A jelenben kell élned. A jelen az egyetlen igazi valóság. A jövő pedig végképp nem létezik,a jövő egy változékony dolog,nem tudhatod milyen lesz,nincs állandó,előre jelezhető jövő. Tudod mi a poén? Hiába foglalkozol ezzel a reinkarnációs dologgal. Következő életedben 1000%, hogy nem fogsz erre az életedre emlékezni,továbbá ebből az életedből arra sem, hogy foglalkoztál a reinkarnációval. Sajnos senki nem tudhatja meg az igazságot.
2013. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Úgy tudod meg, hogy mi voltál előző életedben, hogy emlékszel. Nagy tévedés, hogy az agyban tárolódik az emlékezet. De mekkora tévedés. A teljes múltad, millió és millió évek megvannak a memóriádban. A tapasztalatod 99%-a az előző életeidben van. Azt nem mondanám, hogy könnyű emlékezni, de lehet. Csak az emberek nem szeretnek. Minden élet végén meghallt a tested. Így minden élet egy kudarc, egy csomó fájdalommal. Nem csoda, hogy az emberek nem akarnak emlékezni és úgy tesznek mintha soha nem éltek volna korábban. De ez az egyik legnagyobb tettetés amivel valaha is találkoztam.
2013. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem, kedves Kérdező, te egy nincstelen parasztcsaládban voltál lelenc. És még mindig nem tanultál belőle, pedig ha egyszer megértenéd, hogy ne tartsd magad többre, mint ami vagy, igen értékes és híres ember lenne belőled... (Az az előtti életedben egy nagynevű festő felesége voltál, aki tisztes polgári családból származott. De túl nagyra tartottad magad, ármánykodtál, és ez lett a veszted: a lobbanékony férjed egy délután agyonütött. Azért lettél utána lelenc, hogy tanulj, de úgy látom, nem sokat sikerült... Nem baj, majd a következő életedben.)
2013. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Miért mindig a tinicsajok teszik fek ezeket az ostoba kérdéseket? Nagyon érdekelne a dolog, egy sejtésem is van, de szeretném biztosan tudni...
2013. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!