Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van értelme? Lehetséges az...

Van értelme? Lehetséges az hogy az előzőéletemet álmodtam meg?

Figyelt kérdés

17/L

Lehet hogy semmi értelem sincs ennek az egésznek.

Nos azt álmodtam: 1700-as években van, de nem Magyaro.-n talán Angliában. Elegáns korabeli ruhában vagyok, valami ünnepségre készülődtünk, akkor is olyan 17 éves voltam, ismeretlen emberek voltak körülöttem de szerintem ők voltak a családom. Hintóba ültünk és egy nagyon nagy házba mentünk. Ünnepség volt, felkértek táncolni többen is, volt egy férfi(ugyan annyi idős volt) aki tetszett nekem és én is tetszettem neki. Volt egy öreglány is aki hisztizni kezdett hogy táncolunk. Beszélgettem a fiúval. Megkérte a kezemet és én nemet mondtam, elkezdett kiabálni, én meg elrohantam. Utána olyan volt mintha eltelt volna egy nap, találkoztam vele és mondtam hogy megbántam az egészet és hozzá megyek.

És nem néztem semmi romantikus filmet vagy valamit. Sokszor ugyanezt álmodom. Már volt olyan is hogy angolul álmodok pedig egy kicsit sem tudok angolul.


2013. aug. 15. 16:01
 1/10 anonim válasza:
100%
Ezt a történetet magyarul,vagy angolul álmodtad meg?
2013. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
magyarul
2013. aug. 15. 16:18
 3/10 A kérdező kommentje:
de voltak olyanok is amiket szerintem angolul
2013. aug. 15. 16:25
 4/10 A kérdező kommentje:
de már olyat is álmondtam hogy ugyan abban korban vigyáztam egy kislányra is, akit zongorázni tanítottam meg sokat rajzoltunk.
2013. aug. 15. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd le. Hátha valakinek tetszik és még pénzt is ad érte. Én mindig csak hülyeségeket álmodok sajnos :(
2013. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pénzért:D én szeretek ilyeneket álmodni:) szép lenne ha az álmaimból élnék meg
2013. aug. 15. 18:31
 7/10 anonim válasza:
büszkeség és balítéletre emlékeztet..(: amúgy..kitudja.
2013. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem láttam azt a filmet majd megnézem
2013. aug. 16. 06:55
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes álom, olvastál valami hasonlót? Előző élet kizárt, olyan nem létezik:-))
2013. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
attól még hogy te nem hiszel az előző életbe (elöttem válaszoló) attl még sokan hisznek benne sztem tartsd magadban
2013. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!