Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nagypapám mikor fog reinkarnál...

Nagypapám mikor fog reinkarnálódni? Vagy még korai?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy kb 4-5 éve hiszek a újjászületésben, és amióta meghalt nagypapám még biztosabb vagyok benne!

Szóval 10 napja halt meg a nagypapám! Mamám karjai között hirtelen szívrohamban, akkora értem haza amikor már a földön feküdt nyitott szájjal és szemmel. Fal fehér volt.

Sírok szinte naponta 20 éve ismertem vele laktam stb.. én biztos vagyok benne hogy a lelke most még egy alkalmas test születésére vár. Mamám is mondta hogy amikor összeesett a karjai között akkor 2 köhögött vagy olyan volt mintha kifújta volna a levegőt szerintem olyankor ment el a lelke!


Szerintetek mikor fog új testben megszületni? A lelke akár ennyi idő alatt is találhat testet?


És még egy kérdés hogy ha igen akkor mennyi az esély rá hogy még ebben az életben meg fogom őt ismerni?


2013. aug. 24. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel semmi bizonyíték arra, hogy lenne reinkarnáció, ne várd, hogy valakiben felismered a nagyapádat. Hogy lehet ilyen babonákban hinni?
2013. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nem babona!! A tegnap gyermekei című film igaz reinkarnációs történeten alapul, és sok tudós is igaznak tekinti! Vagy biztos előfordult veled is a deja vu érzés. A kisgyerekek emlékszenek az előző életükre!! És még sorolhatnám de nem teszem mert nem akarlak "megtéríteni" abban hiszel amiben szeretnél
2013. aug. 24. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű belátni, hogy nincs lélekvándorlás, legalábbis úgy, abban a formában, ahogy sokan képzelik. A második világháború környékén élt kb. 2 milliárd ember, maximum 3. Ma él 7 milliárd. Kicsit kevés a lélek, 5 milliárdnak honnan van? Hiszen előzőleg nem éltek annyian, akik "tovább adhatták" volna, a következő generációnak.
2013. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha minden nő szülne min. 3 gyereket akkor azokba hogyan reinkarnálódnának azok az 1 nők? és mi lesz a másik 2 gyerekkel? lélekgyár?
2013. aug. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
lehet akár 1-2 év de akár 1-2 ezer év is... ott az idő nem létezik, ahol most várakozik. hacsak nem rekedt itt, az megint más tészta.
2013. aug. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bár én hiszek a reinkarnációban, mégsem látok rá sok esélyt, hogy megismered, vagy arra, hogy ő emlékezni fog. A reinkarnáció lényege az új kezdet, tiszta lappal indulhat mindenki, a multat maga mögött hagyva, csak a tapasztalatok maradnak meg a lélek számára, az emlékek a tudatig nem jutnak el, azt csak a tárháztudat őrzi.

Mindkettőtök érdeke, hogy ezt ne kutasd, te képzeld csak el milyen lenne, ha valaki felkeresne azzal, hogy te voltál múlt életedben az apja és tegyük fel, hogy nem voltál valami jó ember, akkor a mult életed terheit is a válladon kellene cipeld. Túl sok 2 életnyi bűntudat, egy emberöltőre. Válaszolva a többieknek, úgy jut lélek mindenkinek, hogy, minden lélek folyamatosan fejlődik. így a nagyon primitív emberek előző életükben lehettek állatok. Ne hidjétek el amit biblia állít, hogy véget ért a teremtés.

Kedves kérdező sajnálom hogy nem tudtam segíteni

Részvétem.

2013. szept. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Komplikato ***** válasza:
Hát ha lehet hinni azon anyagoknak amiket a régiek leírtak (nem ám ilyen ufo magazinos és megélhetési ezoterikusok!), akkor a reinkarnálódási idő az idők kezdetétől folyamatosan csökkent, még a nem túl távoli múltban is pár száz év volt. Mostanára ez lecsökkent. Mondjuk az elhunyt teljes élethosszbából valamennyire meg lehet saccolni, de még így is 50-100 év között van ha minden igaz. Szintén ezen források alapján a halál beállta utáni bő 72 órában a "többi" rész az nem megy sehová, mivel addig még együvé tartozik mindhárom test.
2013. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a Védákra hallgatunk, nem is biztos, hogy ezen a bolygón fog reinkarnálódni. Számos létforma létezik, olyanok is, amiket el sem tudunk képzelni. És már a születésedkor eldől, meddig fogsz élni, a halálod pillanatában pedig az is eldől, hová jutsz. Ha a halálod pillanatában pl arra gondolsz, hogy mi lesz a kutyáddal nélküled, meg túlságosan szereted, akkor lehet belőled kutya is. Vagy ha voltál abortuszon (ez nyilván a nagyapádra nem vonatkozik), erős az esélye, hogy olyan magzattá fogsz újjászületni, akit kikaparnak. Ezt mondják az indiaiak. Én meg csak remélem, hogy egy ennél sokkal jobb helyre születik újjá. Fogadd őszinte részvétem!
2013. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!