Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túzás/korai?

Figyelt kérdés

4 hónapja járok egy lánnyal.

Én 20, ő 18 éves lesz.(Komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat attól függetlenül,hogy fiatalok vagyunk)

Most lesz születésnapja,és én arra gondoltam,hogy veszek neki egy ezüst nyakláncot.

Elsősorban lányok véleménye érdekelne.

Ti örülnétek neki,ha ilyesmit kapnátok? F/20



2013. aug. 24. 14:10
 1/9 legly ***** válasza:

Nem vagyok lány, de szerintem minden lány örül ékszereknek.


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon édes :) és karácsonyra kaptam anno ezüstláncot volt barátomtól és nagyon örültem
2013. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne túlzás? Én egy hónap után kaptam. Érzi az ember, hogy mennyire szereti a másikat... Azt adsz neki, amit szeretnél.
2013. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szóval fuxot tervezel neki adni... jólvan, jólvan.. én örülnék neki, de jobban örülnék, ha aranyat vennél :D
2013. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem túlzás biztos nagyon fog neki örülni;) :))
2013. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van. Mi (18l/21f akkor) fél évesek voltunk, mikor kaptam tőle egy ezüst nyakláncot a szülinapomra. Szerintem aranyos és örültem neki.
2013. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó ötlet :)
2013. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nem hordok ékszereket, de ha ő hord akkor biztos örülni fog neki.
2013. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet :)

Én is kaptam a barátomtól aranyláncot, úgy, hogy nem szeretem az aranyat (ezüst-párti vagyok), de még így is nagyon szívesen hordom. :) Szóval még ha nem is hord ékszereket, szerintem akkor is örülne neki :)

2013. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!