Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért ÉRZEM azt, hogy előző...

Miért ÉRZEM azt, hogy előző életemben ázsiai voltam? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 éves lehettem...(vagyis ez azaz idő amire emlékszek, több mint valószínű, hogy ezelőtt is tudtam)

Kicsit bonyolult leírnom ezt.

Tehát 3-4 évesen tudtam azt, hogy van egy olyan 'világ' , ahol fekete hajú, 'pici szemű' emberek élnek. Mondhatni láttam magam előtt egy képet.

Azaz több képet.

Bevillanásokat...

Ázsiai emberekről, hosszú fekete hajú, szép , hosszú ruhába (mint később rájöttem kimonoba) öltözött nőkről, komoly arckifejezésű férfiakról, virágokról, kertekről, ablakokról, ajtókról stb.

Olyan homályos mindez, olyan elmagyarázhatatlan.

TV-nk akkoriba még nem volt, a szüleim sosem

beszéltek ilyesmiről. Ők sem tudják, hogyan, mikor alakult ki bennem ez az 'ázsia fanatikusság'. Mert hogy az vagyok, nagyon komoly szinten meghatározta/meghatározza a személyiségemet ez az egész. Mintha a szívem egy kis darabkája emlékezne..tényleg nem tudom..nem tudom csak ÉRZEM. Pici korom óta... Amikor legelőször (kb 5-6 évesen) volt TV-nk, és az m1-en láttam egy műsort Ázsiáról,talán Japánról, a természeti adottságokról.. Olyan volt mintha már többször láttam volna azt a műsort, szinte 'rá ismertem' , hogy hoppá ez az a 'hely' amit én ismerek.

Lehetséges, hogy előző életemben ott éltem? Nektek mi a véleményetek? Nehéz lenne elhinnem, hogy semmi közöm Ázsiához, annyira de annyira 'bennem él' az a megmagyarázhatatlan valami, annyira közel áll a szívemhez. Természetesen imádom az ázsiai ennivalót, rajongok a kultúrájukért, szeretek rajzolgatni róluk, ez az egy dolog tud megnyugtatni, szeretem a zenéjüket, szeretem összehasonlítgatni a kultúrájukat, miben tér el pl Japán vagy Kína, vagy Korea, vagy Thaif. Meg stb. De szerintem ez természetes dolog nálam :) De miért érzem, hogy oda tartozom? Miért tudtam már pici korom óta, hogy létezik? Miért villantak be képek? Miért járja át az egész lényemet, szellemiségemet? 16l


2013. aug. 25. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy ott éltél... én meg mindig oroszországgal voltam így. soha nem engedtek katonás filmeket nézni gyerekként, mégis ezeregyszer álmodtam hogy katona vagyok, olajzöld egyenruha minden, egyszer utánakerestem és minden stimmelt az álmokból. mondjuk gyűlölöm az erőszakot meg az egész katonásdit, mégis ilyenek jöttek elő.
2013. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Hello!

Nincs előző élete senkinek.

Nem lehet harry potterkedni sajnos ezt el kéne fogadni.

2013. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Matolcsy "beszéde" nagy hatást gyakorolhatott rád.
2013. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Hogy lehetett a mai 7 milliárd embernek előző élete, mondjuk a II. világháború idején élő kb. 3 milliárd emberi lény testében? És 4 milliárdnak honnan van lelke? Nem zavarba ejtő, hogy a Föld lakossága növekszik? A dolog csak akkor működne, kb. azonos lenne a populáció, egy testhez - egy lélek. De nem így van.
2013. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

HakapesziM-nek:

Emberként igen, és az állatok, növények.

Lehet, hogy előző életedben levelibéka voltál...

2013. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi sem lehetetlen. Mi volt a semmi előtt? És az előtt? Hogyan keletkezett a semmi? Miért végtelen az űr? Csak úgy létrejött 'valami' ? Hogyan? Az előtt mi volt? És azelőtt? Ha ezekbe a kérdésekbe belegondolunk... Rájöhetünk arra, hogy semmi sem lehetetlen.
2013. aug. 25. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! 100% hogy valamelyik - nem biztos hogy ez előtti - életedben ott éltél Ázsiában. Temérdek ilyen élmény van. Filmek a neten kisgyerekekről akik hazavezetik a szüleiket soha nem látott városukba. Ne tántoritson el semmi ettől a dologtól. Nagyon élményszerűen leírtad az emlékeidet. Benned maradtak töredékek abból az életből, amit viszel magaddal tovább. Próbálkozz egy reinkarnációs hipnózissal még jobban felszínre hozni azt az életedet. talán ha elkezdenéd valamelyik nyelvet tanulni, lehet hogy rohamosan fejlődnél benne. Ez már a Tied! Nagy kincs. Ápold magadban.
2013. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom, miért van ez, de én előző életemben Német királynő voltam! Tiszta, erős emlékképek vannak róla a fejemben... Nem tudom, mi ez!
2013. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!