Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy én is reinkarn...

Lehetséges hogy én is reinkarnálódtam?

Figyelt kérdés

Kisgyermek koromban annyira nem is, inkább már most 18 évesen foglalkoztat a dolog. Lehetséges hogy én egy amerikai katona reinkarnációja lennék?

Szóval: Amint leírtam 18 éves vagyok. Amikor még kisebb voltam (10, de inkább 6-7 éves korom alatt) sok visszatérő álmom volt. Mindig csak kis foszlányok, pl. kezemben van egy puska, és egy mocsaras területen megyek végig, ami még megmaradt hogy nagyon csendben kellett menni. Ezek az álmok egyre csak eltűntek ahogy idősödök/idősödtem. Sajnos rengeteg mindent el is felejtettem azóta ezekből az álmokból. Ezek múltával nem is foglalkoztam annyira a dologgal, míg egyszer olvastam a reinkarnációról. Akkor gondoltam bele hogy én is lehetek-e egy újjászületett lélek. Ekkor összegeztem is az eddig eltelt tapasztalataimat az életemben: 11 éves koromra 2 II. vh-s könyvet olvastam ki. Igazából én se, szüleim se értették a dolgot hogy 10-11 évesen ez engem miért vonz ennyire. Ezután kaptam Karácsonyra egy, a Harmadik Birodalomról szóló könyvet, amire mindig csak utálkozva néztem (mai napig is). Ezek után nem meglepetés hogy bár túlozva, de gyakorlatilag az összes II. világháborús filmet megnéztem. Ezek hatalmas hatással voltak/vannak rám, és még most is szívesebben nézek meg egy Ryan közlegény megmentését mint egy Avatart vagy egy Transformers-t. Akik jártasak a témában azoknak nem kell bemutatnom az Elit Alakulat c. kis sorozatot. Ezt angolul néztem végig de a hátamon felállt a szőr már az első perctől kezdve, és végig deja vu érzés tartott hatalmában. Leírhatatlan amit akkor éreztem. Az iskolában angolból és történelemből vagyok a legjobb, ebben is szeretnék továbbtanulni. Azt, hogy amikor ilyen játékokkal játszottam mindig amerikai voltam és csak azt akartam hogy minél több németet öljek, gondolom említenem sem kell.

A végszó az lenne hogy nekem van egy bátyám. Ő már rég kint él az USA-ban és amikor idén voltunk kint nála Ő is mondta nekem hogy úgy érzi mintha az egész életét ott töltötte volna és az előző életében is amerikai lett volna. (Nekem is ez a célom hogy kijussak oda és amikor hazajöttünk végig az volt a tudatomba vésve hogy nekem oda vissza kell jutnom, én oda tartozom.)


Lehet most ezzel sokan kinevetnek hogy csak összehordok itt ilyen hülyeségeket, de engem érdekelnének a témában jártasak véleménye hogy ez lehetséges-e. Tudom, egy átlagos 18 éves srácnak nem ezen pörög az agya, de engem ez nagyon foglalkoztat, csak eddig erről senkit nem kérdeztem. Köszönöm annak aki válaszol/véleményt ír!



2013. szept. 18. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos h reinkarnálódtál, mert itt írod ki a kérdést, hús vér testben.
2013. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
...
2013. szept. 18. 21:05
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is reinkarnálódtam. Akármikor is képes vagyok reinkarnálódni. Például most. Naponta gyakorolom ezt.

Mostanra én vagyok a világon a legrövidebb idő alatt legtöbbet reinkarnálódó ember. Meg pontosan is tudok reinkarnálódni. Eddig már sokszor melléreinkarnálódtam. De most már pontosan oda tudok reinkarnálódni ahova akarok.


Boborján

2013. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez tipikus élmény, semmi különöset nem írtál.

Valószínűleg abban az életedben is hozzátartozód volt a tesód, a családtagok gyakran találkoznak így vagy úgy, karmikus az összes családtaggal való kapcsolat.

De ezen kívül még sok-sokmás életed is volt, valószínűleg most ez van a legnagyobb kihatással rád mert voltak dolgok amiket pl ott nem tudtál feldolgozni. De olyan életek i kihatással vannak rád amikről nem volt ilyen konkrét álmod/érdeklődésed.

2013. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
megnézted azt a filmet, mi? azt a hogyis hívjákot?
2013. szept. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"megnézted azt a filmet, mi? azt a hogyis hívjákot?"


Harry Potter és a tűz serlege

2013. szept. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 Harry Pottert se láttam, utálom, hülyeség az összes szerintem. Miért miről szól ez a Tűz serlege?
2013. szept. 19. 06:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Te is? Hát ha te reinkarnálódtál,akkor mindenki más is...
2013. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Most hogy így írod milyen is vagy...mintha ismerős lennél...de honnan................MEGVAN!


Te voltál az Adam!Ha nem ismernél fel,én vagyok Holzer Karlheinz tüzérségi tiszt,akik megadták magukat a normandiai front egy kis falujában,feltéve hogy nem támadtok.Ti meg áthajtottatok rajtunk a sherman tankjaitokkal!

Tudod milyen fájdalmas amikor egy 30 tonnás tank áthajt rajtad???!!!Nagyon..Nagyon..NAGYON FÁJT!

2013. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Hááát, ha nem is reinkarnálódtál, de az agyhalált sikeresen kihordtad lábon...
2013. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!