Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet, hogy előző életemben...

Lehet, hogy előző életemben Miami-ban éltem és már babaként meghaltam?

Figyelt kérdés

Emlékszem rá, hogy egyszer amikor nagyon kicsi voltam, elaludtam egy kocsi hátsó ülésén és álmomban ugyanúgy egy kocsi hátsó ülésén voltam, ugyanúgy kicsiként, de a kocsi nem ment, hanem parkolt, rajtam kívül senki se volt benne, egy homokos strandon állt a kocsi egy alacsony kőkerítés előtt, a kőkerítésen túl füves rész meg pálmafák voltak, aztán meg főút házakkal.


Amikor először játszottam a GTA Vice City nevű játékkal, egyértelművé vált számomra, hogy Miami Beach-ről álmodtam.


Lehetséges, hogy előző életemben 1-2 éves koromban egy kocsi hátsó ülésén haltam éhen Miami-ban?



2013. szept. 19. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Lehetséges. Éjjel egykor minden lehetséges. Most jobb?
2013. szept. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
vagy gyerekként láttál egy filmet
2013. szept. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"egy homokos strandon állt a kocsi egy alacsony kőkerítés előtt, a kőkerítésen túl füves rész meg pálmafák voltak, aztán meg főút házakkal."


Miert pont Miami ? A filmekbol az tetszik a legjobban ?


Nem lehet hogy valami latrinaszagu mocskos kis falu volt El Salvadorban ahol se viz se villany ?

2013. szept. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3.-as. Azért a Miami jobban hangzik, ezt lássuk be... :)

Bocsi off.

2013. szept. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

#4

"kocsi hátsó ülésén haltam éhen Miami-ban?"


Elismerem sokkal jobban esik ehenhalni egy kocsi hatso ulesen mint San Salvador szarszagu kikotojeben


Ami megnyugtato viszont hogy sikerult reinkarnalodnia a kerdezonek, es itt van ma velunk mint tarsadalmunk felettebb hasznos tagja


Ezert csak halasak lehetunk

2013. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogyan is lehetne másképp?
2013. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dejavu érzésed volt.
2013. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kocsi hátsó ülésén voltál, de miből gondolod hogy meghaltál akkor? Valószínűleg nem hagynának ott egy kocsit egy gyerekkel egy főút előtt hosszú napokra, szóval sokkal reálisabb lehet az hogy vki megfullad ha nem jó a szellőzés a kocsiban. Csak az érdekel hogy miért pont éhhalálra gondolsz. Mert nem írtál arról hogy érezted volna hogy haldokolsz vagy ilyesmi.
2013. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mivan ha most is halott és csak haldoklás közben hiszi magát magyar tininek???
2013. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is éhenhaltál, hanem spontán magömlés következtében kerültél a kocsi hátsó ülésére, aztán rászáradtál. De hogy Miamiban volt, azt tuti!
2013. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!