Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az hogy velem...

Miért van az hogy velem folyton csak rossz dolgok történnek?

Figyelt kérdés
most nem akarom ide sorolni mert akkor egész nap irhatnék de miért történnek ezek velem? eddig nem hittem a karmában, de lehet h mégis létezik? én nem ártottam senkinek akkor miért szivok állandóan?

2013. okt. 1. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Mert azt vonzod be, ennyi.
2013. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Peches vagy, és ennyi. Velem sem történik az utóbbi 5 évben, de attól még nem kezdek el hinni a karmában, de a létezését sem zárom ki.
2013. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rossz a nézőpontod, a negatívra vagy ráállva, arra koncentrálsz, hogy mi az, amit nem akarsz.

Ajánlom figyelmedbe a tiszta kommunikáció 7 alapszabályát, légy őszinte önmagaddal, tanulj meg nemet mondani, keresd először önmagadban az okokat (főleg lelki hozzáállás terén), ugyanis az ilyen jellegű mondatok az áldozat-hozzáállásra jellemzőek ("én nem tettem semmi rosszat, mégis bántanak mások, ver az élet, én szívok,, stb"). Az okok benned gyökereznek, és nem a "karmádban", a karma egyébként is inkább tanító jellegű, vagyis bár van benne egy "fogat fogért" elv, de ha kivered valakinek a fogát, s ezt követően megtanulod a leckét, meglehet, hogy te is elveszted a fogadat, de azt már fogorvos húzza ki (enyhébb karma), vagy nem tanulsz belőle, és neked már nem csak egy fogad verik ki, hanem többet is (esetleg rosszul esel, és mindet kivered magadnak). Egyenként rá kell jönni a rossz dolgok okára, megállni a késztetést, hogy azokért másokat okolj, vagy hogy "mosd a kezeid", felvállalni, hogy az ok belőled ered, elhatározni, hogy változtatni akarsz ezen, majd tenni is a változásért. Nehéz út, de vagy dagonyázol a sárban, ami hamarosan ellepi a fejed búbját, vagy összeszeded magad, és kimászol belőle, de akkor már talán meg sem állsz a szomszédos hegy csúcsáig, ahonnan valami mesés a kilátás, friss a levegő, és nem akar senki lenyomni, hogy a hátadon jusson feljebb. ^^

2013. okt. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!