Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van, aki már találkozott az...

Van, aki már találkozott az ikerlelkével/ikerlángjával?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a pontatlanságért :D Nem tudom, hogy mi lett mostanában a helyesírásommal....Szóval, javítva: Van itt olyan, aki már találkozott az ikerlelkével/ikerlángjával?
2013. okt. 20. 20:06
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Hááát olyan nem hinném,hogy létezne,mivel nincs két egyforma ember,talán némileg közös érdeklődés bizonyos dolgok után,de hogy Iker legyen....az teljesképpen kivan zárva.
2013. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, miről beszélsz. Őt kerestem egész eddig, és már sosem fogok vele találkozni.
2013. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, van. 5 éve találtunk egymásra. Mindketten házasságban éltünk, persze boldogtalanul. Amikor találkoztunk, az leírhatatlan érzés volt. Azonnal tudtuk, hogy összetartozunk. Szinte azonnal összeköltöztünk s beadtuk a válást. Azóta össze is házasodtunk és babánk is született. Soha, egy pillanatra meg nem inogtunk a döntésünk helyességében, és nem reméljük, hanem tudjuk, hogy mindig együtt leszünk, hiszen, ahogy szoktuk is néha mondani, már életeken át utaztunk együtt...:)
2013. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Muzsik Hajnalka válasza:

Állítólag én igen. A húgom az ikerláng-társam: tűzbe is menne értem!

Bizonyos források szerint a két fogalom nem szinoníma. Az iker-lélektárs az elsődleges teremtésünk folytán a másik felünk, kiegészítő párunk.

2013. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megadnék mindent érte, ha vele lehetnék. Sokan nem hisznek benne, de én pl kiskoromtól fogva hiszem, hogy van egy "ikrem" valahol, és sosem mentem férjhez, mert megvárom :D

Ha csak fele olyan csodálatos, mint ahogy leírják akkor is megéri harcolni érte... Kicsit irigylem azokat akik megtalálták, érdekes lenne ilyenekkel beszélgetni, vajon ők mivel érdemeltek ki ekkora csodát :D

Mindenesetre nagyon hasonló erős vonzalom és szeretet eddig két emberrel volt nekem, egyik ma a legjobb barátom... igazából simán olvasunk egymás fejében, előbb látjuk a másikon ha valami gáz van, mint a párjaink :D

szóval akkor az ikerlélek valami tényleg csodaszép érzés lehet.. remélem megélhetem majd :D

2013. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pure love válasza:
100%
Én már találkoztam a másik felemmel.Létezik!Valós!Ezt élem!Akinek kérdése van ezzel kapcsolatban szívesen válaszolok neki!
2015. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!