Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon ő lehet az ikerlángom?

Vajon ő lehet az ikerlángom?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a kapcsolatommal, és kíváncsi voltam, milyen a felhozatal az internetes társkeresőkben... Csak nézelődtem, nem is regisztráltam. Aztán megláttam egy fiút, akinek megragadt a gyönyörű szeme. Mintha a lelkéig láttam volna. Megnéztem az adatlapját. Teljesen olyan őrülten felvállalta a felvilágosult nézeteit mint én, és ez felkavart, és tudtam, hogy meg kell ismernem. Írtam is neki, de nem válaszolt. Éreztem, h nem miattam. Aztán megkerestem egy másik portálon, ahol gondoltam, többször előfordul. Így is lett. Örült neki, hogy megkerestem, és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon sok közös van bennünk, sokszor ugyan abban a pillanatban, ugyanazt a dolgot írjuk, vagy küldjük egymásnak. Egyszer egyszer teljesen megnyílt nekem lelkileg, és éreztem egy megmagyarázhatatlan kapcsot közte és köztem, még így is hogy nem találkoztunk. Különös érzés, mintha már évmilliók óta ismerném, és ha beszélünk, vagy ha csak fent van a közös oldalon, már boldog vagyok. Azt érzem hogy Ő az akit keresetem. Csak sajnos 300 km van köztünk. Egyszer a sírás, máskor a boldogság kerülget, vele kapcsolatban. Nagyon szeretnék vele találkozni, és elmondani neki, mit érzek, de nem merem felvállalni az érzelmeimet. Mi van ha ő nem érez így, és akkor eltaszítom magamtól.... Nem akarom elveszíteni. Lehetséges, hogy Ő az ikerlángom? Még csak 2 hete beszélgetünk, de egyre erősebben érzem azt hogy nekünk meg kellett ismernünk egymást. Valakinek tapasztalat, vagy jótanács? Köszönöm...

2013. okt. 28. 10:43
1 2
 11/12 Nokica válasza:
Mi történt egy hónap alatt??
2013. nov. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát, érdekes fejlemények, biztos vagyok most már hogy Ő az. Viszont rá kellett jönnöm, hogy most el kell engednem. :( Valamilyen szinten érzem hogy Ő is érez hasonlót, azért finoman adagoltam a dolgokat, burkoltan. :) Pozitív reakciókat kaptam vissza. Viszont nekem el kell utaznom messzire, így még nagyobb távolság lesz köztünk, időközben ő meg talált párt magának. Örülök, hogy boldog, de azért szomorú is vagyok, de el kell fogadnom, hogy ez van. Boldog vagyok hogy megtaláltam Őt, és belül érzem, hogy még úgy is találkozni fogunk! :)

Viszont ennek ellenére minden nap beszélünk! :))))

Szép napot neked, és köszönöm az érdeklődést!

2013. nov. 21. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!