Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon van élet a halál után?

Vajon van élet a halál után?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki akit visszahoztak a hLálból, elmesélhetné az élményeit, véleményét..
2013. máj. 9. 23:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Annyi ilyen sztori van, ha keresgélsz egy kicsit, biztosan találsz. De hogy ez bizonyíték-e a túlvilági életre...
2013. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
A bölcsebbek azt szokták kérdezni hogy De vajon van e előtte.
2013. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen 2es, ez tényleg egy bölcs, elgondolkodtató kérdés..
2013. máj. 10. 00:05
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

az a gond, hogy az akit újra élesztenek az még nem halt meg igazán. az élményei lehetnek pont abból, hogy van valami aktivitás még az idegsejtjeiben.


szóval a válasz az, hogy nem tudjuk. ezt a játékot így kell játszani.

2013. máj. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Mondom, szerintem. Én nem hiszek benne. Semmi nem lesz a halálunk után, mint ahogyan semmi nem volt születésünk előtt sem. Szeretnék én is hinni a halál utáni "életben", de nem megy, akárhogyan is próbálom győzködni magamat.
2013. máj. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nekem valami azt súgja hogy valami van.. de lehet h az elmém nem meri, nem akarja elfogadni, jön a teljes elmúlás..
2013. máj. 10. 00:14
 7/27 anonim ***** válasza:
Hiszel valamit ezzel kapcsolatban, további elmélkedés ezzel kapcsolatban szerintem haszontalan. Ugyanis ha van a halál után még valami, ami után újra megszületünk, akkor talán nem véletlenül nem emlékszünk ezekre a dolgokra, meg az előző élet(ek)re. Vagy azért nem emlékszünk, mert nincs mire. Az a lényeg, hogy most hozd ki magadból és lehetőségeidből az általad legjobbnak, helyesnek vélt dolgot, dolgokat. Mellesleg én valamiért inkább abban hiszek hogy az életünk nem csak ennyi, ami születésünktől halálunkig tart. Megtudjuk majd amikor kell. Vagy ha nincs utána semmi, akkor nem.
2013. máj. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Salx Narval ***** válasza:
100%
Jó volna hinni, de én sem tudok. Szerintem sincs senkinek több, vagy más jellegű élete. Azért abban biztos vagyok, hogy most élek és nem csak illúzió a világ ami körülvesz.
2013. máj. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%
Pedig egy illuzió csupán. :)
2013. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

Az egyetlen dolog, ami "indokolja" a halál utáni életet, az az ember vágya, hogy valahogy elkerülje a végleges elmúlást.

Minden ismeretünk arra mutat, hogy kizárólag a biológiai folyamataink jelentik az életet, és nem ismerünk semmi olyasmit, ami a lélek vagy a reinkarnáció létére utalna. Az ismereteink ráadásul, ha nem is kizárják, de valószínűtlenné teszik az efféle dolgokat, így nincs okunk feltételezni, hogy bármi is lenne a halálon túl.

Hinni persze lehet bármiben.

2013. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!