Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » 4 bizonyíték, hogy a lélekvánd...

4 bizonyíték, hogy a lélekvándorlás létezik! Most már hiszel ebbe?

Figyelt kérdés

ha lelkünk legmélyére nézünk, valami mégis azt súgja, muszáj, hogy legyen valami a halál után (helyett). Muszáj, hogy folytatódjon, ne érjen véget, kezdődjön újra, még ha pocsék is volt az egész, és soha nem vehettük meg magunknak azt a helyes kis tévés, jacuzzis fürdőkádat, se a tűzpiros, nyitott Mercit. Hiszen a végességet felfogni az ember számára épp oly lehetetlen, mint a végtelent. Miklósi István természetgyógyász, ezoterikus gondolkodó így ír a reinkarnációról: "Az összes világvallás tartalmazza a reinkarnáció tanát. A hinduizmus és buddhizmus nyíltan, a másik három világvallás pedig burkoltan, a misztikus iskoláiban, tehát a judaizmus a Kabbalában, az iszlám a szufizmusban. A kereszténységen belül talán a Templomos Lovagrend volt a legismertebb titkos társaság, mely magáénak vallotta az újjászületések tanát. A keresztény egyház a második konstantinápolyi zsinaton 553-ban hozott rendelettel dekanonizálta a reinkarnációra vonatkozó részeket, de a Biblia szakértői mind az Ó-, mind az Újszövetségben találnak erre vonatkozó utalásokat, összesen mintegy két tucatnyit. A legismertebb közülük, amikor Jézus Keresztelő Szent Jánost Illés prófétával azonosítja. Felmerülhet a kérdés, hogyan lehetséges, hogy ebben a témában ennyire nagy az egyetértés a világvallások között, még ha az ötből három nem is akarja a széles tömegek "orrára kötni" a dolgot?"


[link]


2013. nov. 11. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem olvasom végig, mert baromi hosszú, de tanulj meg magyarul fogalmazni. Nem "Most már hiszel ebbe?", hanem "Most már hiszel benne?" De még ha az ebben szót is akartad volna használni, AKKOR IS ÍRJÁTOK ODA AZT A NYOMORULT "N" BETŰT A VÉGÉRE!!!!!!
2013. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos én nem tudok a lelkem mélyére nézni, mert nem létezik.
2013. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Aha és hol van a bizonyíték, Én csak azt látom, hogy bizonyítékról papolsz honnan tudod hogy létezik, a lélekvándorlás merthogy olvastál erről valamilyen cikket. a cikkíró honnan tudja hogy létezik, a lélekvándorlás? csak összevissza halangyázol. persze mert érzed igaz tévedsz mert az érzelmek is egy biológiai folyamat, semmilyen misztikum nincs benne. ez a rideg valóság.
2013. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Örülök, hogy felcsaptad a történelemkönyvnek titulált meséskönyvet, és elolvastad belőle a napi TV Macit :)
2013. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Öö, hol van az a 4 bizonyíték?


"ha lelkünk legmélyére nézünk, valami mégis azt súgja, muszáj, hogy legyen valami a halál után (helyett). Muszáj, hogy folytatódjon, ne érjen véget, kezdődjön újra, még ha pocsék is volt az egész, és soha nem vehettük meg magunknak azt a helyes kis tévés, jacuzzis fürdőkádat, se a tűzpiros, nyitott Mercit."


Nekem semmi ilyesmit nem súg. Akkor most kinek van igaza?


"Hiszen a végességet felfogni az ember számára épp oly lehetetlen, mint a végtelent."

Ennek a mondatnak egyrészt semmi tartalma nincs, másrészt egyiket sem lehetetlen felfogni, legfeljebb a szellemi fogyatékosok küzdenek ilyen kihívásokkal..

2013. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

jaj te kérdező:)

vicces fiatal lehetsz:)

ide, ilyen érvekkel ne írj ki kérdést, mert ízekre szednek...még mielőtt kettőt pislantanál:)

2013. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A saját halálodat nem fogod észrevenni.
2013. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Az 1-es válaszoló a sorstársam,végre találtam valakit az oldalon,akit ez az "n"-es dolog ugyanúgy zavar.Most már boldog vagyok.^^
2013. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Engem is zavarnak a helyesírási hibák,például,hogy az első válaszoló a felszólító mondat végére pontot tesz.


"Nem olvasom végig, mert baromi hosszú, de tanulj meg magyarul fogalmazni."


ÍRJÁTOK ODA AZT A NYOMORULT felkiáltójelet!!!

2013. nov. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"4 bizonyíték, hogy a lélekvándorlás létezik!"

és azok hol vannak? Idáig egy bizonyitékot sem olvastam.

Most komolyan - attól, hogy nem vagyok gazdag ember, akkor majd a következő élezemben... . Ilyen nincs. Most komolyan: ha az anyagi gazdagsàg, valaki számára nem elérhető, akkor már nincs is haszna az emberi életnek?

"Most már hiszel ebbe?"

Nem hinni, hanem tényként kéne kezelni. Mivel egy bizonyitékot sem olvastam, ezért nem hiszek benne.

Nekem sem túl jó az életem, de akkor is: minek kell hinnem a lélekben, illetve a lélekvándorlásban? Attól több leszek? Nem. Keresek más elfoglaltságot, amitől hasznosabbnak érzem magam. Az ember társasági lény, így másokkal is ismerkedek, kapcsolatokat alakítok ki, illetve elfoglalom magamat. Egynek sincs köze a lèleknek, fel sem merül, de attól még tartalmasak. Ilyen is létezik (attól függ, kikkel veszed körül magad).

2013. nov. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!