Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Materialisták, ehhez mit...

Materialisták, ehhez mit szóltok? : Újabb bizonyíték a reinkarnációra: svédül kezdett beszélni ébredés után egy amerikai férfi (BBC videoval)

Figyelt kérdés

Egy amnézia után egy amerikai férfi elfelejtette anyanyelvét és helyette előző életében beszélt svéd nyelven képes csak beszélni, úgy hogy ebben az életében SOHA nem tanult svédül.


[link]


Elképesztő !


[link]



2013. aug. 23. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Fas­za.
2013. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha amnéziás, honnan tudja, hogy soha nem járt Svédországban? :P
2013. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, de érdekes! ;-)
2013. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Eredetileg svéd volt, de tanult angolt.Az angolt az amnézia miatt elfelejtette, ezért szólalt meg az anyanyelvén, mivel a régebbi emlékei megmaradtak.

Csak én gondolom úgy, hogy direkt lett elferdítve a sztori?Én láttam ám tegnap a híradóban!

Nem vagyok szkeptikus, de ennek a történetnek sajnos köze sincs a reinkarnációhoz.

2013. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
ez nem bizonyít semmit, nem ismerjük még teljesen az agy működését én pontezért nemmondanám azt hogy a reinkarnáció műve. xDD
2013. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 BlackSword ***** válasza:
100%
simán kötekedni akartál, de visszanyalt a fagyi...
2013. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A videoban említik, hogy a 70-es 80-as években ÉLT svédországban. 1:11-nél. Elvileg tudhatott svédül.
2013. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

2-es hogy lehetsz ilyen idiota !? Kb materialisták mind ilyenek.:-D


Útleveléből, nyílvántartásból kiderült és a családja is tudja, hogy hol élt külföldön és milyen nyelvet tanult. Rövid ideig valóba volt svédo-ba, de folyékonyan nem beszélt sosem, ez nem lehet más csak az előző életéből eredő emlék.


Íme láthatjátok materialisták, hogy VAN reinkarnáció

2013. aug. 23. 17:33
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Ezért nézem le a legtöbb ezós idiótát.

Egyből bevesz bármit, amit elé raknak, pedig a válaszok alapján is látszik, hogy egy parányi utánajárás, és fény derül az igazságra.

Ezeknek a szart is el lehetne adni...

2013. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Eeeeezzzzz kamuuuuuuu. Az emberek fájdalmasan hülyék ha azt hiszik ezt beveszi valaki. Uramisten!
2013. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!