Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet ez valami jel?

Lehet ez valami jel?

Figyelt kérdés
Édesapám testvére 3 éve halt meg. Szinte a második édesanyám volt. Nagyon megviselt a hirtelen halála. A temetésére vittem neki egy szál vörös rózsát amit a koporsolyára dobtam. Egy szirmot eltettem emlékbe. A temetés után mikor hazamentünk, elövettem a rozsaszirmot, megnéztem. Ekkor egy lepke szállott el elöttem. Azt kell tudni, hogy február volt és bent voltunk a házban. És nem molylepke volt. Ez valami jel lehet, vagy hasonló? Nagyon szeretném tudni, azóta is mikor lepkét látok ő jut eszembe.

2013. dec. 6. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetett jel. Annak a jele, hogy kezd felborulni az évszakok sorrendje, és a lepke hamarabb kelt ki a relatíve meleg időjárás következtében, mint kellett volna neki.


Az ember egy-egy haláleset után érzelmi stresszt él át. Minél közelebb állt hozzá akit elveszített, annál mélyebb és hosszabb ez a trauma. Ilyen állapotban hajlamos mindenben jelet látni: olyan banális apróságokban is, mint egy kipukkanó villanykörte, egy leeső kanál, egy hullócsillag, vagy régi ismerős telefonívása, akivel rég nem beszélt, stb. Nem jelent semmit, csupán a stresszt átélő agy próbál mindenbe kapaszkodót keresni, mert nehezen tudja feldolgozni a hozzánk közel állók elvesztését.


Részvétem.

2013. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zoli7754 válasza:

Bizonyos értelemben egyetértek az első hozzá szólóval.Az elménk valóban hajlamos arra, hogy abban is jelet látunk amiben nincs.Azért azt nem gondolom, hogy egyáltalán ne léteznének más dimenziókból hozzánk "szóló jelek".Lehetségesnek tartom , hogy szeretett hozzátartozónk miután elköltözött

e földi dimenzióból egy másik dimenzióba , s látva a szenvedésünket akár valamilyen formában "jelez" nekünk, hogy "nem halt meg teljesen", valamilyen formában tovább él.Azért ezekkel a jelekkel óvatosnak kell lenni.Ha "kapsz egy jelet" és azt érzed e mellett, hogy a hozzád tartozó "jó helyen van, jól érzi magát". akkor fogadd el ezt a "jelet" , és azt , hogy jó helyen van a szeretted.

Ha lehet a szélsőségekbe ne essél bele.

Van valami bölcselet ami azt mondja, hogy A bolond mindenben összefüggést keres , a bölcs meg csak ott ahol van.

2013. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gungasam ***** válasza:
Neked lehet jel, csak annak kell tekintened.Nem igazán fontos, hogy mások szerint lehet-e.Mások szerint ellenben a koporsó szóhoz -ja birtokosrag illik és nem -lya. Elkövettél még számos túl rövid magánhangzót is, amit megbocsájtok és nem részletezem.Használd egészséggel a beépített helyesírás javító szoftvert.
2013. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ő onnan fentről figyel téged.A lepke annak a jele lehetett pl hogy amikor elovetted a rozsaszirmot akkor tudta hogy gondolsz ra es hogybo is gondol rad vagy vmi hasonlo. Egyebkent reszvetem
2013. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!