Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehetséges szerintetek?...

Ez lehetséges szerintetek? Újjászületés családon belül?

Figyelt kérdés
A dédim egy kissé mufurc ember volt. Nem szerette, vagy nem mutatta ki soha,a nagymamámat se, aki haláláig ápolta, gondozta. Én nem tudok senkinek nemet mondani akkor is segítek ha nem szívlelem az illetőt. A nagyimnak csak én maradtam. Vigyázok rá, gondozom stb. A nagyapámnak valamiért a kedvnce voltam. A kórházba ahol meghalt én voltam az utolsó latogatója azt mondta mielőtt meghalt, hogy csak engem várt meg. Előkerült egy kép a dédiről a vonásai hasonlóak de amikor megláttam nagyot dobbant a szívem mintha én lettem volna. Lehet hogy zagyva amit írtam, de lehetséges hogy az a küldetésem hogy visszaadjam mindazt a gondoskodást a nagyimnak amit ő adott a dédimnek? Bunkók kíméljenek!!!!
2013. dec. 11. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%

pszichológusként csak annyit tudok írni, hogy tévképzet, sajnos ha ezt egy ember tovább táplálja, rögeszmés tévképzet is kialakulhat, ami a tudat többféle kóros elváltozását idézheti elő, és a későbbiekben pszichés kezelés is képbe kerülhet.

további szép napot.

2013. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Lehetséges.


Első válaszoló hülyeséget beszél.

2013. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tényleg , kedves második válaszíró?

Akkor miért van az, hogy majdnem minden nap van ilyen kezelt beteg aki ezt adja elő?

Légy szíves indokold már meg!

2013. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Igaza van az elsőnek. Az ujjászületés csak babona és beképzelés.

Az, hogy gondozod a nagymamádat, minden jóérzésű embernek természetes kell legyen.

2013. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Már a régi öregek is megmondták, a tulajdonságok hetedíziglen "visszaütnek". Az én nagyobbik fiam szinte kiköpött nagyanyám, a gének sajátos játéka folytán.
2013. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

11:37

Azért, mert létező jelenség.

Ha nem létezne, kevesen foglalkoznának vele.

2013. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én nem azt írtam, hogy nem létező jelenség, egy pszichátriai osztályon,legyél kedves végig sétálni, és meglátod miről is beszéltem.

ott aztán van ufo hívő, meg buddha leszármazottja, démonos, angyalos ember is.

amikor néha itt ezen az oldalon választ írok, kb ugyanezt látom...a válaszírók közt is.

2013. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
A végén kiderül, hogy sokuknak igaza van, és nem, betegek.
2013. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*és nem betegek.
2013. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

jól írtad, utolsó, nem betegnek hívják őket, hanem mentálisan sérülteknek, vagyis gondozottak...

azért pár fanatikus kiskamasznak, megmutatnék egy ilyen pszcihés kezeltekkel foglalkozó gyógyintézményt, hátra jobb belátásra lehetne őket bírni, bár egyre több a fiatal ilyen intézményekben, főleg különféle ezoterikus tanok tévképzetté társítása miatt!

2013. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!