Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek az lehetséges,...

Szerintetek az lehetséges, hogy a nagymamám vagyok?

Figyelt kérdés
a családom,szerint olyan vagyok mint a nagymamám sajnos ő már nincs köztünk és nem is ismertem!!Meg a nővérem is 1-éves volt amikor a mama meg halt és a nővérem és köztem 9-év van!! Az lehet,hogy a nagymamám vagyok csak újra kel élnem az életet??

#halál #mama #újra élés
2013. dec. 2. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem, a nénikéd térde kalácsa vagy. Hazudnak neked, mert nem mernek szembesíteni a tényekkel.


Mindenki olyan mint a felmenői. Ki jobban, ki kevésbé, de olyanok vagyunk. Részben genetikailag, részben szocializálódásunk során örököljük meg őseinket.

2013. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
értem! De viszont azt nem értem,hogy anyukámnak van egy képe a mamámról és össze hasonlítottuk az én képemet és a mamám képét és mintha ikrek lennék ( vagy mintha ő én lenék)!! Ez akkor,hogy van?
2013. dec. 2. 13:55
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen. Csak akkor az a feladatod, hogy megtaláld a nagypapádat, szexeljetek és megszülethessen a papád/mamád, mert különben nem jöhetsz a világra te sem. (Remélem iagazán világos!)
2013. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:

Egyszerre genetika.A mamádra hasonlítasz.Én is őrá,mégsem vagyok a reinkarnációja.Olyan a termáészetem,a kislábamujja is úgy áll,még pont ugyanolyan nagy melleim is vannak.

Olyan az arcformám,a kezem ugyanolyan tömzsi.Rá hasonlítok,tőle örököltem.

2013. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
* nem egyszerre,hanem egyszerű bocsánat
2013. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Európai szemmel minden kínai egyforma. Akkor ők most kik? Kínai nagymama egymilliárd alakban újjászületve?
2013. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos (és úgy tűnik, titokzatos :D) dolog a genetika.
2013. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mi a hasonlóság oka? A válasz a génjeidben rejlik. Nem tom hány éves vagy, de majd ha tanulni fogsz a genetikáról akkor megérted. (12.es biosz anyag) Tudod léteznek öröklött tulajdonságok.
2013. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Szánalmas, hogy az embereknek a hasonlóságról egyből ilyen ostoba babonák jutnak eszébe.
2013. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Azért vagy elmebeteg, mert ilyesmi egyáltalán megfordul a fejedben...
2013. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!