Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azok, akik hisznek a reinkarná...

Azok, akik hisznek a reinkarnációba és ilyen egyértelműnek vélik megmagyaráznák nekem, hogy hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Valóban létezik reinkarnáció akkor mi értelme van? és nem prófétákra vagyok kíváncsi. Üdv, J Ügynök Mentalista :)
2013. dec. 21. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én most lesz@ rlak, valószínűleg a következő életünk, mikor találkozunk virtuálisan, akkor te fogsz.
2013. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
# 1 remélem tudod, hogy csak viccelek? :-D
2013. dec. 21. 23:30
 3/15 anonim ***** válasza:
A lélek leszakad a testből halál után és eltávozik egy másik síkba, majd pedig szintén leszületik. Ezt mindenki érti. Általános iskolás dolgokkal sem vagytok tisztában szkepikusok.
2013. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 4 Mi az a lélek elmagyarázod? és tudni szeretném hol található melyik testrésznél? "A lélek leszakad a testből halál után és

eltávozik egy másik síkba, majd pedig" sztem te ezekbe egyáltalán nem "HISZEL" csak megjátszod a hitet. Üdv, J Ügynök ;)

2013. dec. 21. 23:54
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom, hogy te vagy az V Ügynök mostanság nagyon elszaporodtunk. Üdv, J Ügynök vagyis Jigsaw Ügynök :)
2013. dec. 22. 00:13
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Én hiszek a reinkarnációban. Válaszolni a kérdésedre csak az alapján tudok, amennyit én olvastam róla. :)

Hogy mi az értelme? Az, hogy megtanulj mindent! És itt nem a lexikonokból kiolvasható, összeszedhető tudásra gondolj, hanem olyan elvont dolgokra, mint emberség, önfeláldozás, önzetlenség, szeretet, lemondás, stb. Ha belegondolsz, egyetlen emberélet kevés akárcsak egy ilyen tulajdonság elsajátításához, az összeshez pedig végtelen sok tapasztalatra van szükség.

A lélek, amikor megszületik, nem hozhat magával tudást egy új életbe, (szép is lenne, ha a kisbabák rögtön tudnának mindent) csak érzéseket és benyomásokat, meg valami nagyon halvány sejtést, hogy mit is kell elvégeznie ebben az életben. Aztán, ahogy növekszik a gyermek, ezeket vagy elnyomja, vagy elkezdi követni, és ez alapján alakítja az életét. Ha meghal, megtudja, mit is csinált jól vagy rosszul, elszámol a tetteivel és az életével, majd folytatja az utat új feladatokkal, új testben.

Ha jól alakul minden, előbb-utóbb megtanul mindent, amit a Föld nevű bolygón emberként lehetséges, és többé már nem kell itt megszületnie. Haladhat tovább... :)

Hogy hova, azt csak azok tudják, akik végigjárták ezt az utat. (Jézus, Buddha a legismertebbek)

Remélem, segítettem. :)

2013. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
# 7 Csak, hogy érzésekre nem lapozhatsz, mivel az érzések csupán kémiai és biológiai reakciók Nos, most sem vagyok előrébb a lélek és reinkarnáció szerintem nem létezik. keresem a bizonyítékot, de sajnos nincs ilyen, mivel ilyen nem létezik minden arra mutat, hogy a túlvilág nem létezik csak. Ez az egyetlen életed nincsen másik, ha meghalsz eltemetnek egy gödörbe nem mész tovább egy másik életben jó is lenne. másrészről Jézus nem étezését már számtalanszor bizonyították.
2013. dec. 22. 10:01
 8/15 A kérdező kommentje:
Úpsz! "jézus nem létezését számtalanszor bizonyították" ennek ellenére a hívők mai napig nem fogadják el pedig számos bizonyíték található csak azt nem értem, hogy minek jó hinni valamiben, ami nem létezik. ?
2013. dec. 22. 10:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért mert te nem vagy nyitott az ilyen dolgokra attól még egyáltalán nem biztos,hogy te tudod jól a dolgokat.Akik hisznek a reinkarnációban,azokkal nincs semmi baj.Nem értem mit zavar ez téged?Vagy esetleg érzed hogy kizárt dolog hogy csak annyiból álljon az élet,hogy születés ....és halál.

Jó neked,hogy ilyen könnyen tudsz "oldalt" választani:)

2013. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
# 9 Csak, hogy én nem érzem, hanem képes vagyok következtetni. és miért zavarna az engem, hogy valaki hisz valamiben? olyasmit magyarázol bele, ami nem igaz. én a bizonyítékokra vagyok kíváncsi nem az érzelmekre, ha érzelmekre vágysz akkor néz szappanoperákat ne keverd a szezont a fazonnal!
2013. dec. 23. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!