Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy karmikus...

Lehetséges, hogy karmikus feladataimat át adjam másnak? És hogy utána úgy éljek, mint szabad ember?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor az átadott darabokkal mi történik, ha meghaltak akkor visszatérnek hozzám, vagy másik ember számléjára íródik. van ennek az egésznek egyáltalán értelme? Tudok utánna olyan karmikus feladatokat vállalni, amit szívesen megcsinálnék? Vagy éppenséggel mostani életemben magamra vállalta karmikus feladatokat, mondjuk idáig teljesítem, és az átadás után pedig másét teljesítem, vagy magamét? Miután meghaltam, marad még lelkem?


A kérdésre bármikor lehet válaszolni, akár évekkel később is, főleg akkor ha tudod a választ.


mi van, ha én most úgy adtam át a lelkem, vagy épp karmikus feladataim másnak, hogy nem is tudtam mit csináltam. Van valaki aki nagyon mélyen jártas a spirituális, meg lelki dolgokban. Vagy most csak energiát adok át másnak, vagy éppenséggel a lelkemet adom átt másnak, amin ő dolgozik, úgy ahogy, és most már máson múlik, hogy az én karmikus feladataimmal mi lesz? Én meg teljesítem másét.


Van bármilyen vallás vagy könyv ami választ adhat a kérdéseimre? Vagy van valaki aki tud válaszolni a kérdéseimre.



#lélek #lélekvándorlás #karmikus feladatok #karma élet után
2013. dec. 21. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

kérdező!!

ez a legmocskosabb dolog lenne a világon!!

hogy mit kapnál utána jutalmul...próbáld ki, és a következő életedben megtudod.

de ne feledd!!

én megírtam.

2013. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez, amit leírtál, nem lehetséges. A karma lényege az, hogy tökéletesen egyénre szabott, és át nem ruházható. Akár az ujjlenyomat, csak sokkal bonyolultabb.

A kellemetlen feladatoktól nem lehet megszabadulni, az az adósság a karmádban, amit előbb meg kell csinálni ahhoz, hogy nullára érkezz. Olyan, mint egy bankszámla. Ha kifizetted az adósságodat, akkor jöhet a kellemesebb rész, az önként választható. Teljesen szabad akkor leszel, ha mindent megtanultál és minden adósságodat törlesztetted.

A lelkedet nem tudod átadni másnak, mert az csakis a tiéd. Ha meghalsz, a reinkarnáció szerint ez viszi tovább az emlékeidet és a tudásodat a következő életbe. Mint mikor álmodban mozogsz, repülsz, beszélsz, csak éppen test nélkül.

Ha komolyabban érdekel a téma, olvass sokat, de ne csak az internetre támaszkodj!

Remélem, segítettem. :)

2013. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sem a lelkedet, sem a karmikus feladataidat nem tudod átadni másnak, és ugyanígy nem vállalhatod át más karmikus feladatait.


Egy adott életben teljesíthetsz kevesebbet, de akár többet is az arra az inkarnációra vállalt karmikus feladataid közül, segítséget is kaphatsz, de a karmikus leckék nem "átruházhatók".

2013. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te se gondoltad komolyan ugye
2013. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 openyoureye ***** válasza:
0%
Ennyire buta legyen valaki... szégyen. Ezt még itt névtelenül sem mertem volna megkérdezni.
2013. dec. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!