Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelem meghatározó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem meghatározó az ember életében, ezt tudjuk. De ha megannyi lánynak szenvedéssel teli az első kapcsolata, akkor ez lesz az etalon nekik? Lehetséges h utána már csak ilyen se veled se nélküled kapcsolatai lesznek?

Figyelt kérdés

mert ezt szokták meg.


kort és nemet faragd ide


2013. nov. 18. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

szerintem ez baromság. magamból kiindulva..

20N

2013. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lilikécske ***** válasza:

Nem mindenkinél szenvedéssel teli, nem lesz ez semmiféle etalon, és nem hülyék a lányok, ha szaar volt egy kapcsolat, nem fognak direkt ugyanolyan szaart keresni, csak mert az első olyan volt.

Ja, és van, hogy a fiúknak is rosszul sikerül az első kapcsolat.

2013. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem viszonzatlan volt.7 évig szenvedtem tőle és még 3 évig nem tudtam normális kapcsolatot építeni.Addig ilyen kis lenge most veled holnap talán mással.

Ma már végre van egy kedves aranyos barátnőm.Ez eléggé személyfüggő

2013. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"megannyi lánynak szenvedéssel teli az első kapcsolata" Jézusom! Mindjárt sajnálni fogom, szegény bús sorsú lányokat.
2013. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32 L vagyok, és egy pasi egyszer azt mondta, hogy nem érti, hogy a lányok miért keresik a szenvedést, mert minél bunkóbb egy pasi, minél bunkóbban viselkedik velük, a lányoknak általában annál jobban bejön. Nem akarok ebben állást foglalni, de azért elgondolkodtató, hogy számos ilyenre tudok én is példát, lehet hogy tényleg van ebben valami.
2013. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4: :D Nem erre akartam kihegyezni!

5: jó, akkor a _r_a anyádat! :D Viccelek. Én is észrevettem már ezt. Rinyálnak, hogy nekik szerelem kell meg kedveskedés, de számtalanszor hallottam vitatkozni paraszt módon párokat és még mindig együtt vannak.

2013. nov. 18. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
nem, ez egyáltalán nem kötelezö. Biztos van akinek igy van, de egy normális érzelmi intelligenciával rendelkező embernek ez nem hat ki a késöbbi kapcsolatatira. Az igen ha mondjuk otthon csak ezt látta és nincs a normális családmodellről képe.
2013. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az lemaradt hogy 29/N
2013. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan általánosítás, hogy az ég kék. Holott az is sokszor szürke, fehér, narancs, rózsaszín, vagy kb. már fekete.

Biztos, hogy vannak olyanok, akik így járnak, de a többség szerintem abszolút nem. Az én elsőm annak idején piszkosul rossz véget ért, de annyira, hogy anyum szerint is egy k****** voltam, közben semmi ilyesmiről nem volt szó.

Bennünk marad, de egy idő után csak emlék marad, semmi több, és nem fog belekontárkodni a következőkbe.


24/N

2013. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden szerelem meghatározó, nemcsak az első. Az talán első azért mondható különlegesnek, mert akkor éljük át először ezt az érzést, de ez nem von le a következő értékéből, hiszen azért minden szerelem más.

Elképzelhető ugyan, hogy valaki egész életében az első szerelméről ábrándozik, de a legtöbb esetben nem az első (szerelmi!) kapcsolat az etalon. Én is halálosan bele voltam esve az első szerelmembe, mégis a második klasszisokkal jobb minden értelemben.

34/N

2013. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!