Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghal valakim, anya halt...

Ha meghal valakim, anya halt meg. A szelleme meg fog látogatni? Mindenkit kérek, hogy a vices poénkodásával hagyjon, lelki beteg vagyok. Tudni fogok róla ha meg látogat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 18:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá sok kedvem de ki javítom a helyesírási hibám:vicces.
2013. dec. 28. 18:31
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne a valóságtartamával foglalkozz, hanem a kettőtök között húzúdó szeretetre. Az együtt eltöltött hosszú esztendőkből akkor is erőt meríthetsz, ha már nincs is veled.

Az érzés, ami összeköt a fontos, nem az, hogy van-e túlvilág?

Részvétem, sok erőt kívánok neked feldogozni e veszteséget. Vigyázz magadra!

2013. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, de szeretném még magamhoz közel érezni.
2013. dec. 28. 18:39
 4/10 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Fogadd őszinte részvétemet! Szívesen írnék Neked a kérdéseddel kapcsolatban, de megkérdezhetem előtte, hogy hány éves vagy, illetve azt, hogy Te mit gondolsz arról, hogy mi történik velünk a fizikai halálunk után?

2013. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Farkas András D. ***** válasza:
100%
Gyors válasz, nem, nem fog. Vagyis kevésbé esélyes.De mindig veled lesz, és minden amit neked tanított, mondott vagy tett, benned tovább él, vagyis ha úgy nézzük, mindig veled lesz, de nem fogok neked hazudni, szellemek, ha vannak, nem járnak vissza ok nélkül, ha szeretett, nem járna vissza hozzád, mert akkor biztos nem tudnád elengedni. Részvétem, és emlékezz a boldog pillanatokra, az mindig segít.
2013. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Lelkünk útja című könyvet, sok kérdésre választ ad.
2013. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem szabad visszahúzni a holtakat. Fogadd el, hogy anyukád elment. Nem tudni odaát mi van, lehet, hogy csak az emberek turbózzák fel. Lehet, hogy a fellegekben egy koktéllal a kezében ismerkedik a többi elhunyt családtaggal, de lehet, hogy éppen úton van, hogy egy kisbaba formájában újraszülessen. Gondolj rá úgy, mint egy végtelenül kedves emlékre, ami olyan, mint a nyári meleg szellő. Kellemes, és szabad. Ne próbáld meg semmiképp sem visszahívni. Az élők nem értik a holtak nyelvét. Soha nem is fogják. Az összes többivel csakis magadnak okozol fájdalmat, nem anyukádnak. Mert biztos vagyok benne, hogy akárhol is legyen, szeret és a legjobbakat kívánja, hogy egy boldog ember legyél, amilyennek mindig is látni akar :)
2014. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hosszúhajú ***** válasza:
az nem ritka jelenség, hogy ha két ember között erős érzelmi kapcsolat volt, akkor a másik szelleme ott marad az élő mellett. részben mert nem tudják egymást elengedni. ilyenkor sokszor érzi is az ember, hogy ott van mellette. amikor a nagymamám meghalt, sokszor csak úgy beszéltem "hozzá" - ma sem tudom meghallotta-e, de jó volt kimondani az érzéseimet, és így jobban éreztem a közelségét is, és kicsit könnyebb is lett utána. Szerettétek, szeretitek egymást, és ezen nem változtat az se ha ott van melletted, és az se ha nincs. én néha éreztem, hogy a nagyim velem van, aztán ahogy a gyászt feldogoztam kevésbé - talán mert akkorra már képes voltam elengedni. Nagyon sok erőt kívánok neked!
2014. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezt most nem viccből írom: Októberben meghalt nagybátyám, és másnap voltam náluk és otthon tartják az urnában a hamvakat, és mondta unokatestvérem, hogy mikor bementek utoljára meglátogtani őt a hűtőházba vagy már nem tudom hova, érezték, hogy ott van, és hallottak mindannyian valami hangot.. Miután hazajöttünk egyedül voltam itthon egész délután éjfélig kb.. és az első az volt, hogy kint a konyhában sütöttem a krumplit, és egyszer csak egy nagy hangot hallok, és megnézem mi volt az, nem találtam semmit, és mikor megyek vissza a konyhába, látom hogy a testvérem szobájában leesett egy könyv a polcról, ami nem volt annyira kint, hogy leeshetett volna magától.. Ráadásul egy olyan könyv, amiben szintén rákban hal meg a férfi a végén.. (merthogy nagybátyám rákban halt meg) Aztán estig még hallottam kopogásokat meg ilyeneket... Másnap megkérdeztem egy ismerősömet erről, és mondta, hogy neki is volt ilyen, tegyek 2 db gyertyát egymástól nem messze mondjuk az ablakba, és gyújtsam meg, és mondjam hogy elengedem őt, és tényleg elment.. Hülye kommentekkel hagyjatok..
2014. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

A halál után a lélek még egy ideig itt maradhat azért is, mert azok közelében akar lenni, akik sokat jelentettek neki, és aggódik értük, vagy olyan okból, hogy fél tovább lépni, elindulni arra a másik útra. A reinkarnáció (és a távozó) szempontjából egyik sem jó, mert hátráltatja azt is, aki elment, és azt is, aki itt maradt.

Lehetséges, hogy édesanyád még egy ideig itt marad, mindaddig, amíg azt nem érzékeli, hogy teljesen megnyugodtál és képes vagy a normális, hétköznapi életre nélküle is a továbbiakban, és csak utána indul el. Ha szeretted őt, az a legjobb neki, ha szép lassan talpra állsz, és ő nyugodt lélekkel tovább mehet. Ez persze nem jelenti azt, hogy végleg elhagy téged, az elhunytak sokszor visszatérnek még évekkel később is a szeretteikhez, ha azok bajban vannak és segítségre van szükségük. (Ilyen történeteket sokszor hallhatsz) Aki átél ilyesmit, pontosan tudja, érzi, hogy mi is történt, nem kell hozzá egyéb magyarázat, ezt Te is tudni fogod.

Részvétem anyukád miatt, tudom, hogy nehéz a helyzeted, de bármi történik is veled, gondolj arra, hogy ő milyen büszke lenne rád, ha látná, ahogy megállod a helyed az életben, mert jól nevelt téged, és mert úgy szeretett, ahogy egy jó anyuka szereti a gyermekét.

2014. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!