Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha te vagy beteg (anya)...

Ha te vagy beteg (anya) viszed a gyerkőcöt oviba, vagy otthon van veled?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
viszem.ha nagyon beteg vagyok még mindig egyszerűbb valahogy erőt venni magamon és elvinni mint itthon lenni és nem tudok vele érdemben foglalkozni.szerencsére ez ritka eset.
2013. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele. Csak kíváncsi voltam. Egyébként jó kis fiú, megérti, hogy beteg vagyok. Szépen nézi a mesét. Persze valami gyors ebédet főznöm kell neki.
2013. okt. 23. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Persze hogy viszem (vagy ha én nem tudom elvinni, akkor viszi anyukám, férjem, szomszéd, valaki). Miért maradjon otthon a 3-6 éves gyerek, mikor örülök, ha magamat el tudom látni (mosdó, tea, stb.) Nem teszem ki a fiamat annak, hogy ne adj' Isten összeesem, Ő meg egyedül marad a lakásban. Amíg oviban van, addig se látja a gyengeségem.
2013. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszem, miért lenne jobb neki, hogy itthon döglődöm, ő meg unatkozik?
2013. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is vinném oviba.
2013. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bevitték, vagy - mivel nagyon közel volt az ovi - ha bírtam, akkor én elszaladtam velük.

Ha beteg voltam és otthon kellett maradni, akkor annyira dögrováson voltam, hogy úgysem tudtam volna velük foglalkozni. Szórakoztatni, kaját csinálni egy gyereknek nehezebb, mint egy irodában csendesen üldögélni és nyomogatni a billentyűket.

2013. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zabmester ***** válasza:

Viszem. Több oka is van:

1. Nem akarom egész nap kitenni a fertőzésnek.

2. Így én is jobban tudok pihenni.

3. Nem akarom, hogy egész nap itthon unatkozzon, hiszen ha tényleg rosszul érzem magam, akkor én úgysem nagyon tudom lefoglalni.

Meg amúgy is, neki az a megszokott rendje, hogy hétköznap oviba megy, kivéve, ha ő beteg. Amiatt, hogy én beteg vagyok, neki nem kell itthon maradnia.

2013. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!