Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nem akarok újjá születni?...

Nem akarok újjá születni? Lehetséges, hogy nem fogok újra születni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék újja szülletni mivel a földön mindenhol csak a disznóság megy...és nagyon boldogtalan vagyok depressziós..Az előző életemben bele szerettem valakibe ,aki nagy nyomott hagyott bennem és folyton csak azaz ember jár a fejemben..elegem van belöle csak szenvedés az élet kb.

2013. dec. 31. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

sajnos nagyon sok alkalommal fogsz még újjászületni, szinte semmit sem tanultál még, és azért születsz meg, hogy az élet a leckéken keresztül tanítson, amit vagy megértesz és akkor tovább lépsz, vagy nem értesz meg, és akkor minden marad a régi helyzetben , ilyenkor van az h vki nem képes és nem tud továbblépni egy élethelyzetből, mert amit ott akkor meg kellene oldania, nem teszi meg, ezért a sors újra és újra ugyanabba a helyzetbe kényszeríti, h megtanulja a leckét.

ezért vagy te is itt, és még leszel is sokszor!

2013. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Igen, még sokat kell tanulni, de olyan szép itt minden, igazából bármit megtehetsz csak te állsz egyedül a saját magad útjában...a hülye berögződések meg minden ló*ar amit elhittél vagy elhiszel...

Hagyd abba, nincs szükséged semmire, csak élj végre, ez a lényeg!

én voltam

2013. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

Csak halkan megjegyzem, hogy az újjászületés nem létezik.

Halálod után, semmi sem marad belöled. Emiatt is, becsüld meg az életedet, mert abból csak egy van! A màsik meg: vannak jó dolgok is az életben, nem csak a rosszat kell nézned.

2013. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Buddhának volt ötlete,hogy lehet az örvénylő létforgatagból, saansaraból, a szenvedéstől megszabadulni. Persze kit érdekel.
2013. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
kérlek mondd el
2013. dec. 31. 23:55
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező nem érdekel hogy nem akarsz, akkor is újá fogsz születni, nem érdekel! Nem kellenek a kifogások, tudod te hogy hányan jönnek nekem ezzel? Minden nap csak azt hallom, hogy "nem akarok újá születni!" Már elegem van ebből, büntetésből mindenki újá fog születni 1000 éven keresztül!
2014. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ne legyél már ideges unneplj új év van na!
2014. jan. 1. 00:34
 8/22 anonim ***** válasza:
nem kell újjá születned ezer évig, a saját szellemed határozza meg mennyiszer kell. és én se szeretek élni, sőt, csak a családom miatt nem követek el semmiféle hülyeséget.
2014. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
ezzel én is így vagyok :(
2014. jan. 1. 02:13
 10/22 anonim ***** válasza:

"Nem akarok újjá születni?"


Ezzel majd halál után gyere addig még van pár évtizeded kitalálni mit akarsz.

2014. jan. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!