Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nem akarok újjá születni?...

Nem akarok újjá születni? Lehetséges, hogy nem fogok újra születni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék újja szülletni mivel a földön mindenhol csak a disznóság megy...és nagyon boldogtalan vagyok depressziós..Az előző életemben bele szerettem valakibe ,aki nagy nyomott hagyott bennem és folyton csak azaz ember jár a fejemben..elegem van belöle csak szenvedés az élet kb.

2013. dec. 31. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Nem biztos, hogy emberként születsz újra.
2014. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A születés körforgásából egyetlen módon tudsz csak kiszállni, ha megvilágosodsz. Kezdj el dolgozni rajta!
2014. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Laylah ***** válasza:

6: Ha újjászületésről beszélünk, 1000 év enyhén szólva is nagyon kevés... Jómagam legalább 10 ezer éve vagyok itt (az előtte lévő időkről már nincs tudomásom, de az is volt pár ezer).


Kérdező: ez nem attól függ, mit akarsz és mit nem. Nem csak a Földön lehet újjászületni. Én a helyedben reménykednék benne, hogy a következő életben egyszerre, egy helyre fogok leszületni azzal az emberrel :) Nekem most sikerült. ^^

2014. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ilyenek! A kérdező nem akar újjászületni, mit nem lehet ezen megérteni? Létezik egy ceremónia, amivel ezt meg lehet oldani, viszont nincs visszaút: ha elkezdi az ember, akkor be is kell fejeznie. Nincs olyan, hogy meg gondoltam magam.

Kérdező: készen állsz? Ha igen, akkor szólj!

2014. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

kérdező, nehogy hallgass a 14-re, véredet ontja.

Buddha azt tanította, hogy a tökéletes vágytalansággal lehet a megszabadulást elérni az örvénylő létforgatagból, a nirvánába jutva. Hogy ezt hogy, azt a több tízezer oldal buddhológiai irat fejtegeti és gyakorlásra is van szükség. Nem lehet egyszerű, mert különben nem szenvedne ennyi ember kínoktól, mint most. Aki azt tanítja ez egyszerű, csak menj ide-oda, és persze fizess, az hazudik. NE dőlj be senkinek.

2014. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hogy én a vérét?

Nem vagy semmi... .

Ennyit erről, hogy valaki segíteni akar... .

A másik: döntsön a kérdező és ne te, helyette.

2014. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Laylah ***** válasza:
14/16: semmilyen ceremónia nincs, mivel nem az ember dönt arról, hogy újjászülessen-e (illetve nem az agya).
2014. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Laylah, honnan sikerult kiszamitani ezt a 10.000 evet? Amugy elmeletileg en is itt vagyok mar par ezer eve (halak vagyok)
2014. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Laylah ***** válasza:
Sokkal régebbi vagyok, mint 10.000 év, de arra a részre nem emlékszem. Kb. i.e. 8000-re teszik Atlantisz pusztulását, amit volt "szerencsém" látni. Hogy elementálként mikor teremtettek meg, azt nem tudom (elementálból alakul ki hosszú-hosszú idő alatt a démon, amiből szintén hosszú-hoszú idő alatt lélek válhat; nekem sikerült).
2014. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 xeniah ***** válasza:
Sok értelme van ilyen hazugságoknak hinni, hogy előző élet meg újraszületés meg hasonlók. Mindez csak arra jó, hogy soha ne nőj fel, ne tanulj meg szembenézni a nehézségekkel, ne tudj mit kezdeni az életeddel. A legjobb úton vagy afelé, hogy elfecséreld az életedet. Van kiút, de ahhoz hátat kellene fordítanod a hazugságoknak.
2014. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!