Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mitől lehet az hogy amikor...

Mitől lehet az hogy amikor itthon vagyok olyan érzésem van hogy haza akarok menni pedig itthon vagyok?

Figyelt kérdés
?
2011. máj. 4. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
néha velem is ez van.de szerintem nincs semmi különös magyarázat rá..
2011. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem érzed otthon magad, alakítsd át a házad/költözz el:D
2011. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2011. máj. 5. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Nahát.. nem hittem volna, hogy más is van ezzel így rajtam kívül. Kis gyerek korom óta érzek így sokszor. Sose értettem. És határozottan jól érzem magam itthon, a szobám is úgy van berendezve ahogy én akartam. Egyszer valahol azt olvastam, hogy aki ilyet érez az teljesítette az erre az életre vállalt feladatát.. persze ezt senkinek sem akarom bemagyarázni. Mindenki abban hisz amiben akar.
2011. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
én 16 évesen éreztem így, kb addig, amíg a saját kecómba nem költöztem
2011. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sors79 válasza:
59%
Én is azt hittem sokáig, hogy egyedül vagyok ezzel. Iszonyatos érzés, gyerekkoromban kezdődött. Hallottam, hogy talán az előző élet okozza. Az biztos, hogy összeköthető a hiperérzékenységgel. De talán az is lehet, hogy az illető bevégezte itt a feladatát...
2011. máj. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És az mit jelent hogy bevégezte a feladatát azt hogy akkor mostmár hamarosan megfogok halni vagy ilyesmi?
2011. máj. 11. 08:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyet érzel, azt jelenti, hogy Csillag gyermek vagy. Ennek semmi köze ahhoz, hogy bevégezted volna a feladatod, sőt! A halálhoz pedig végképp semmi köze. Ha érdekel bővebben, akkor írj nekem privátot, és szívesen elmagyarázom, mert itt hosszú lenne kifejteni. Üdvözlettel.
2011. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
én meg azt éreztem hogy innom kell valamit pedig nem is voltam szomjas és ez nem vicc más is érezte ezt nem igazán tudom jobban elmagyarázni
2011. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
énis ireztem már ilyet és nekem azt mondták hogy az lehet attól hogy belsö lázad van!
2011. jún. 3. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!