Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy ezek előző...

Lehetséges, hogy ezek előző életem emlékei?

Figyelt kérdés
Egyszer amikor japánról képeket nézegettem,mintha otthon lettem volna. Éreztem ( bizonyos képeknél ) az illatokat,és nagyon megnyugttatott. Meg még volt egy kép,mintha jártam volna már ott. Nagyon szeretem japánt,és a kúltúráját,nagyjából mindent ami japán,és egyszer ki szeretnék menni japánba,mert még sosem voltam. Légyszíves csak normális válaszokat írjatok. Köszönöm.

2014. jan. 3. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Nincs előző vagy ezután életed, ha meghalsz elásnak és megrohadsz. szimplán egy test vagy nincs lelked. miért ilyen nehéz elfogadni?
2014. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
73%

miert ne lehetnenek? van egy 6 eves kisfiu aki mindenre emlekszik az elozo eletebol, kicsi volt mikor meghalt.

emlekezett a hazra , hogy hol van, a szuleire meg mindenre, es a mostani szulei el is vittek oda a fiut, ahol elozo eleteben lakott.. es az volt az.. nem durva?

2014. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Első válaszadónak miért nehéz felfogni, hogy kerülje az ezotériás helyeket? Én elhiszem első válaszadónak, hogy csak azt tapasztalta, fogta fel, amit leírt. Miért nehéz elfogadni, hogy nem élettelen atomok vagyunk? Lehetséges, hogy előző életbeliek, de ezt mi itt neked nem tudjuk eldönteni. Kollektív emlékezet is van, saját mellett, mindkettőt tapasztaltam.
2014. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!