Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző életem emlékei?

Előző életem emlékei?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtudni dolgokat előző életemről.Hallottam hogy ezt hipnózissal lehet elérni és csakis szakember segítségével.Az a kérdésem lenne, hogy aki átesett már ilyesmin az mit tapasztalt, valóban látta emlékeit másik életéből vagy tapasztalt akármit?Használt?Volt közületek aki csalódott?Hogy zajlik egy ilyen hipnotizálás?Én nemtudom bízzak e ilyesmire szakosodott emberekben.És mennyit kérnek ezért el?(Esetleg van olyan is hogy csak úgy valamikor valami folytán előjön valami emlék életünk során?Én is tudom úgy magam"hipnotizálni" hogy elérjek valamit?)

Köszönöm a válaszotokat!

20/l



2014. jan. 1. 22:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
83%
erre én is kíváncsi lennék! kérlek írj üzenetet, ha megtudtál erről valamit :) én is írok neked:)
2014. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Apocalypse. ***** válasza:
22%

Sajnos nincs ilyen. Hipnózis meg ezek.. pusztán az emberi agyat manipulálják. De senki sem tudja, hogy mi volt az előtt, hogy megszületett és mi lesz az után, ha meghal.

Valami biztos lesz... de az, hogy mi. Szerintem örök rejtély marad.

Ezek a hipnózis dolgok, meg álmodba a régi helyek... mindegyik álom köthető egy életedben meglátott dologhoz.

Ezek a hipnózisos dolgok annyira vannak, hogy megpróbálják megérteni mi is volt, hogy is volt. Mert ez aféle, felfoghatatlan dolog. Viszont szinte mindenki kiváncsi rá.

Nem hiszem, hogy egy ember (főleg pénzért..) meg mondja neked, mi volt, hogyvolt, hogy lesz.

2014. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem olyan, hogy előző élet nem létezik. Reinkarnáció nincs. Egy esélyünk van a Földön, és ha meghalunk nem fogunk ide újra születni. A halálközeli élmények is arra utalnak, hogy előző élet nem létezik, hanem a lelkünk egy magasabb szintre lép. A hipnózis butaság, csak téveszméket ültetnek el az ember agyában. Nincs előző élet valószínűleg, csak képzelgések és hallucinációk.
2014. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező!


Előre le szeretném szögezni: egyikben sem hiszek.

Valóban vannak ilyen módszerek, a legegyszerűbb a regressziós hipnózis, mely segít emlékeket feltárni. Ezeket számos "szakember" el tudja végezni.

Egy kicsit komolyabb módszer a regressziós-meditációs analízis, ezeket csak ilyen módszerekre specializálódott intézményekben végzik, az egyik legjobb a budapesti Nilamani Jógaterápiás és Pszichológiai Tanácsadó Központ, ott tudsz jelentkezni is ilyenre.

Magadat hipnotizálni pedig nem tudod.


De azért annyit még megszeretnék jegyezni, hogy csak azért mert ez a reinkarnáció meg a karma annyira divatos manapság, még nem kell feltétlenül hinni benne. Sem te, sem a környezeted nem hindu és feltételezem nincs napi kapcsolatban a hinduista jelképrendszerrel és tanokkal. Szóval teljesen felesleges átvenni más vallásokból 1-1 elemet, mert akkor az iszlámból is átvehetnéd más vallások gyűlöletét, a judaizmusból a kereszténység gyűlöletét és máris kész lenne az ideális merénylő.

2014. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

egy nagyon tapasztalt hinoterapeutától tudom, hogy csak az előző életed legboldogabb napjára visz vissza. többet nem mutat.

De minek is?

Nem számít! A legkevésbé sem számít!

Fontos neked ma az hogy mit ettél múlt kedden? Befolyásolja azt hogy ma is éhes leszel és enni fogsz?

Élj a jelenben. Az élet itt zajlik, fölösleges a múlton rágódni.

2014. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Laylah ***** válasza:
80%
Vannak spontán előtörő emlékek, az elsőt én is így szereztem. Javaslom, pénzt ne adj ki érte. Neten rengeteg hanganyagot találsz vezetett meditációra, amelyek, ha jól csinálod, visszavihetnek előző életekbe. Ismerőseim között volt, akiknek ez bevált, nekem nem. Nem feltétlen kell hozzá hipnózis, elég a mély meditatív állapot. Ráadásul ingyen van.
2014. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
előre is bocsánat, de: előző élet bizonyítottan van, ez tény ha elfogadja valaki ha nem, kutatások bizonyítják és összegyűjtött dokumentumok azon gyerekekről akik az előző életüket kristálytisztán részletgazdagon elmesélték.Majdnem 1000 eset létezik , ahol a sok információ alapján a halottat beazonosították, sokan az előző családjaikkal tartják a kapcsolatot...Sok minden természetfeletti vagy megmagyarázhatatlan dolgot nem képesek elfogadni az emberek mert a világ kineveli belőlük ezt a képességet,az egyéniséget, a saját gondolatokat.A földhöz ragasztanak minket és elvárják hogy amit látunk csak az létezik, minden más őrültség és az elme szüleménye.Rögtön küldenek diliházba.Sajnos ez a mai világ,a zombi apokalipszis eljött..az okos telefonok és a gépek kora...és én azok válaszát kértem egyértelműen akik ebben hisznek és valami folytán tapasztalatuk van ebben.a vallást meg kihagyhatjuk mert egyik sem érdekel, főleg nem a kereszténység.
2014. jan. 2. 14:02
 8/15 Apocalypse. ***** válasza:
28%

oké. Lepontozol mindenkit, mert nem azt a választ kaptad.

Bizonyított? Te is mindent elhiszel amit a pofádba nyomnak? Amiről te tudsz kedves, az az amit mások akarják, hogy tudj :)

Ha bizonyított lenne a dolog, akkor szinte mindenki öngyilkos lenne mindaddig, amíg olyan élete nem lesz ami happy.. gondolkodj már. Semmi sem biztos. Napról napra fedeznek fel olyan dolgokat amik megcáfolják a létező állításokat.

,,Sajnos ez a mai világ,a zombi apokalipszis eljött..az okos telefonok és a gépek kora....'' És? Most akkor te a múltba akarsz menekülni ezért? Ez van, sajnos. De akkor sem a múltba kell rágódni.

És írta valaki, akinek totál igaza lesz, hogy mivel lesz neked jobb, ha megtudod mit ettél 400 évvel ezelött? Nem tudsz visszamenni oda.

Mellesleg.. sokan megmondták, hogy a hipnózis NEM(!) fed fel semmit. Mivel ember csinálja, és HIPNÓZISBA VAGY. Azt látod, amit látni akarsz, vagy amit láttat veled. Ezért szoktak hipnózist alkalmazni pszichés betegeknél (pánikbeteg, depressziós) mert a doki azt láttat a páciensel amit akar, és ezzel el éri azt, hogy megnyugodjon és gyógyuljon.

Furcsa az emberi agy.

Hidd el... nem tudsz te semmit. Sőt.. senki sem tud semmit. Megmondják, hogy tágul az univerzum ... jah.. és mivan a határokon kívül? Ha azt nem tudja, akkor azt sem, hogy tágul.

Annyit tudsz, amennyit az agyad megenged. Annyit látsz, amit az agyad megenged. Minden amit teszel, gondolsz az AGYAD hozza létre.

LEHET van előző élet. De LEHET, hogy nincs.

Nincs bizonyítéka senkinek. Most én aztmondom, hogy elvittek a földönkívüliek, akik úgy néztek ki mint egy rotációs kapa, akkor az már úgy van? Nem.

2014. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Skywalker33 ***** válasza:
90%

Halihó,


vannak előző életek de azok jó szándékkal és jó okkal rejtve vannak előttünk.

Ha szükséges maguktól felmerülnek majd az emlékezetedben.

Hipnoteraputa nem tudja mit csinál és legfőképpen nem tud megvédeni téged, meg is őrülhetsz ha ezt az ajtót erőszakkal feszegeted (akár hipnózissal akár szerekkel).


Ha megoldatlan problémád van és gyanakszol hogy nem ezen életi okok vannak a héttérben akkor a ** utaztatót keresd, próbáltam, működik, van intelligens védelem a rendszerben...állítólag. Sok jó tapasztalatot hallottam.


T :)



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem mindenkit pontoztam le, csak akit gondoltam, és azért van az a gomb.És a lényegre visszatérve több dolgot nem is írnék mert életünk végéig veszekedhetnénk erről, ahogy elnézem.A témához nem szkeptikusan hozzászóló válaszolóknak pedig köszönöm az információkat és tapasztalataikat.
2014. jan. 2. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!