Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elképzelhető, hogy ő ikertestv...

Elképzelhető, hogy ő ikertestvérem volt egy előző életemben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hiszek-e a reinkarnációban, de amióta az eszemet tudom, unokatestvéremmel olyanok voltunk, mint az ikrek. Kinézetre is nagyon hasonlítunk (ő lány, én fiú vagyok, szóval hasonlítunk annyira, mint a valódi, kétpetéjű ikrek), sokan hittek minket ikertestvéreknek, együtt nőttünk fel, együtt csináltunk egy csomó mindent, és még a mai napig is (most 18-ak vagyunk mindketten, ő fél évvel idősebb). Az ikrekre jellemzően, személyiségjegyeink valamennyire megegyeznek, valamennyire eltérnek. Ő például inkább humános, én reálos vagyok, és mindkettőnknek vannak művészi hajlamai. (ő rajz, én zene)

Amióta pár napja kiejtette a száján azt a szót, hogy „ikerérzés”, azóta foglalkoztat ez a téma, és visszagondolva, valóban kialakult köztünk egy amolyan ikerkapcsolat. És nem tudom miért, de valahogy ez volt az első gondolatom, hogy mi van, ha előző életünkben ikrek voltunk.

Vagy csak túlgondolom az egészet? :D Valami oka csak van, hogy ilyen kapcsolatban vagyunk. Nem tudom pontosan megfogalmazni, csak az érzést körülírni: olyan, mintha tényleg együtt lennénk egészek, és kiegészítjük egymást, és valahogy annyira evidens, hogy mi jóban vagyunk, össze sem tudnék vele veszni.



#iker #ikrek #ikerkapcsolat
2014. jan. 20. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ez a genetika.A nagynéném születésem előtt halt meg.Tehat nem találkoztam vele.16 évessen annyira hasonlitottam rá,mikor a férje meglátott a kórházban az ágya mellett,keresztett vetet ,mert azt gondolta a halott felesége jött el érte.A lányuk amerikaban él,nem túl gyakran látom jóban vagyunk tartjuk a kapcsolatot.Sok fényképen megszölalásig hasonlitunk.A telefonban a hangunk teljessen egyforma.Nem gondolom,hogy a halott nagynéni születet bennem újra inkabb csak genetikailag hasonlóak vagyunk:)
2014. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor ti sokkal jobb testvérek lennétek mint mi öcsémmel(állandóan veszekszünk):D
2014. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
Ikertársi kapcsolat. A közhiedelemmel ellentétben ez nem csak szerelemben fejeződhet ki, hanem testvéri, baráti, szülő-gyermek szeretetben is.
2014. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!