Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elképzelhető az hogy az előző...

Elképzelhető az hogy az előző életemben az élet egy adott területén kihasználtam, megbántottam vagy átgázoltam valakit és (többi lent)?

Figyelt kérdés
e miatt a mostani életemben azon a területen nem tudok zöld ágra vergődni,és esetleg még z a személy ugyan az mint az előző életemben?
2011. dec. 23. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Nem! Előző életed nem volt,és nincs is senki abból az időből.

Arra koncentrálj,hogy a jelenlegi problémáid hogyan tudod megoldani. Ne az ilyen ostobaságban higgy helyette.

2011. dec. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem értem a kategória Ezotéria > Reinkarnáció és karma

nem tudom miért kell rákattintani ha nem hiszel a témában

2011. dec. 23. 07:55
 3/9 Antimod ***** válasza:

Az első válaszolónak ajánlom Ian Stevenson kutatásainak tanulmányozását. :) Érdekes dolgokról van ott szó.

Én elég friss vagyok a témában, de az alapján elképzelhető, hogy erről van szó.

2011. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igy van, az elso hozzaszolo helyeben nem magyaraznek felre.

Egyebkent siman lehet.

2011. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég sokat tanulmányoztam én is a szakirodalomnak nevezett írásokat. De egyik sem bizonyít semmit,csupán elméletek,De akinek boldogságot okoz,hogy hisz benne,az higgyen.
2011. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szerelem témájában gondoltam erre mer van valaki aki iránt nem is tudom leirni hogy érzek persze most lehet irni hogy ja igy már más és hogy akkor ez szimplán csak egy hülye szerelmes valaki aki ide ir de egyszerüen érzem hogy ez több valami azt sugja ez lehet az oka
2011. dec. 23. 09:54
 7/9 Antimod ***** válasza:

"De egyik sem bizonyít semmit,csupán elméletek"


Igaz, de kizár minden más lehetőséget. A tények pedig tények, és nem tudjuk a magyarázatát, a reinkarnáció pedig csak a legvalószínűbb elmélet rá.

2011. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sztem elképzelhető. Én meggyőződéses materialista voltam (vagyok), de az én életemben is van egy olyan probléma(halmaz), amire nem tok más magyarázatot, csak azt, h az illetőnek tartoztam vmelyik múlt életemből, és így törlesztek. Remélem, már nem sokáig...
2011. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Használd ki most is és gázolj át rajta.

konkrétumokat nem tudtok mondani mi az hogy törlesztesz (egyik válaszoló)

és kérdezö most mi van? amiböl reinkarnációdra gomdolsz?

nem szeret az iletö de miböl gondolod hogy azértnem mert régen te megbántotad?

ez olyan absurd

atól még hogy fél éve megbántotad az nem az elözö életed

az egészen más

konkrétumokat kel feltegyél mert csak rébuszokban senki nem tud semit és nem jut elöréb

hogyan viszonyul feléd az iletö és te hogyan felé?

ara nem is gondlsz hogy van valakje? más tetszk neki?

te nemtetszel neki?

fél csak

de bármi lehet

és ha elözö életedbe ez vlt akor most mi van?

beletörõdsz?

vagy elmondod neki ezt és máris nyakadba esik?

ha szeret lehet de ha nem akor csak kibevet max vagy mégjobań utálni fog

nem értem

2011. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!