Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért érzek nagyon erős...

Miért érzek nagyon erős köteléket egy olyan személy iránt, akit személyesen sosem ismerhettem, és már meghalt?

Figyelt kérdés

Öngyilkos lett, a 30-as éveiben járt akkor. Ennek már nagyon sok éve. Én mégis úgy érzem, mintha kötődnék hozzá, és ez nem bebeszélés, mert már 6 éve van így.


Hogyan találhatnám meg a választ arra, hogy ez miért van?


2014. jan. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rokonodról van szó,vagy olyan illetőről-akinek valamilyen kapcsolata volt a családoddal:Hellinger-családállítás módszere választ ad rá.Infókat tudsz olvasni erről a módszerről a neten.
2014. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, semmilyen kapcsolata nincs a családommal, egy teljesen "ismeretlen" személyről van szó.

Hacsak nem ő az ikerlelkem, mert ebben az esetben talán megérteném, hogy miért nem élhet ő is akkor, amikor én...

2014. jan. 23. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert valami hasonlóságot érzel kettőtök között.

Én tinédzserkoromban Jim Morrisonba voltam halálosan szerelmes, pedig nemrég voltam tini, Morrison meg már ezer éve meghalt.

Nem, mintha közte és köztem túl sok hasonlóság lett volna, egyszerűen szerettem a zenéjét, és a világ legszebb férfiának láttam.

Mostanra elmúlt teljesen, már a Doorst se szeretem annyira, mert számomra már túl "sötét" a zenéjük.

Talán akkor magányosabb voltam, ezért vonzott az a zene és korszak.

2014. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Regina921 válasza:
Szerintem csak egyszerűen hasonlít egy rokonodra vagy valaki másra.
2014. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van hasonló, csak én rokonomnál érzem ezt :O
2014. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!